Kiedy chcemy odświeżyć swoją garderobę, bardzo często szukamy inspiracji na pokazach mody i oczywiście w czasopismach, gdzie bardzo często znajdziemy gotowe propozycje stylizacji. Które cieszą się największą popularnością, a które oferują zdecydowanie więcej? Dowiedz się koniecznie

VOGUE — poznaj najnowsze trendy mody

Szukając inspiracji na zmianę własnego wizerunku lub informacji o najmodniejszych trendach, nie można pominąć czasopisma VOGUE. Powstały w Stanach Zjednoczonych pod koniec XIX szybko stał się bezkonkurencyjną ikoną mody. W tym roku czasopismo miało również swoją premierę w polskim wydaniu. Aktualnie VOGUE uznawany jest najważniejszy w świecie mody. To właśnie w tym magazynie znajdziesz informację o najnowszych stylizacjach proponowanych przez światowej klasy projektantów. Należy bowiem pamiętać, że ubrania dostępne w sieciówkach wzorowane są właśnie na modelach prezentowanych na tych najważniejszych pokazach mody.

COSMOPOLITAN — czasopismo nie tylko o modzie

COSMOPOLITAN jest czasopismem z pogranicza świata mody, dbania o urodę oraz nowinek z życia gwiazd. Jest to doskonała propozycja dla kobiet szukających chwili zapomnienia i magazynu, który dostarczy wszystkiego, co niezbędne dla kilku minut relaksu. Nie ma co się oszukiwać, że Paniom, które nie są miłośniczkami modny, nie przyjdzie z łatwością przebrnięcie przez czasopismo zawierające informacje wyłącznie z tej tematyki. Dlatego też COSMOPOLITAN jest tak chętnie wybierany przez kobiety już od końca XIX wieku. Nowinki ze świata, kobiece porady dotyczące mody i urody i ploteczki na temat celebrytek to zestawienie, przy którym można się zrelaksować.

Avanti — moda i rabaty

Za co kobiety kochają Avanti? Oczywiście za bony zniżkowe do wielu sklepów oraz gotowe stylizacje z odniesieniem do konkretnego sklepu, w którym można kupić każdy element garderoby, oraz w jakiej cenie. Przy niektórych stylizacjach mamy także informacje, jakie inne sklepy oferują podobne produkty i ile one kosztują. Taka prezentacja najnowszych trendów mody jest doskonałym rozwiązaniem dla Pań, szukających konkretnych propozycji ubioru.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *