Akumulatory Centra Poznań – główne linie produktowe

Akumulatory Centra Poznań – główne linie produktowe

Marka funkcjonuje na rynku od 1910 roku, a jej produkty w Polsce pojawiły się kilkanaście lat później – w 1925 roku. Choć firma ta od samego początku zyskała uznanie wśród znawców specjalizujących się w tematyce związanej z motoryzacją, to dopiero po upływie kilku lat zdecydowano się na rozwinięcie asortymentu i rozszerzenie produkcji na nieco większą skalę. Akumulatory Centra zaczęto produkować pod koniec XX wieku, ponieważ przedsiębiorstwo nawiązało wówczas stabilną i długofalową współpracę z Fiatem. Produkty marki do dziś są obecne na polskim rynku i nadal cechują się wysoką jakością. W dalszym ciągu cieszą się one też dużą i niesłabnącą popularnością. Centra Akumulatory obecnie wykorzystywane są w przypadku samochodów osobowych marki Suzuki, Renault, Toyota, a nawet Jaguar.

Centra Akumulatory to wiele zalet w zaledwie jednym produkcie. Przede wszystkim główną zaletą tych konkretnych rozwiązań jest kwestia produkowania akumulatorów przez wysokiej klasy specjalistów, którzy posiadają ogromne doświadczenie w branży. To dzięki temu są oni w stanie stworzyć najlepsze akumulatory, z użyciem najlepszych materiałów, które będą gwarantem niezawodności i bezawaryjności. Akumulatory Centra Poznań znajdują swoje zastosowanie niemal we wszystkich samochodach osobowych oraz pojazdach o dużych wymaganiach. Centra Akumulatory świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju maszynach, które potrzebują dużo energii z uwagi na użyte w ich produkcji nowoczesne technologie. Bogata oferta pozwala każdemu znaleźć akumulator na miarę swoich potrzeb, a zróżnicowana oferta cenowa pozwala znaleźć produkt dostosowany do możliwości finansowych każdego zainteresowanego.

Akumulatory Centra Poznań – główne linie produktowe

Centra Poznań produkowane są w kilku różnych wersjach, które pozwalają odpowiedzieć na wiele różnorodnych oczekiwań klientów. Do nieco starszych modeli samochodów o podstawowym wyposażeniu sprawdzają się Akumulatory CentraStandard. Z kolei większa moc rozruchowa wymaga też nieco bardziej zaawansowanych rozwiązań, dlatego w takich przypadkach najlepiej sprawdzi się linia produktowa Centra Plus. Luksusowe samochody, które bazują na bogatym wyposażeniu, pełnym innowacyjnych gadżetów i technologii mogą wykorzystywać działanie akumulatorów Centra Futura. W ofercie marki dostępny jest również szeroki wachlarz możliwości dla pojazdów wykorzystujących system hamowania regeneracyjnego. Centra AGM świetnie sprawdzają się właśnie do takich pojazdów, które dodatkowo cechują się dużymi wymaganiami jeśli chodzi o moc rozruchową. Z kolei linia produktowa Centra EFB to kolejny rodzaj akumulatorów typu Start&Stop, który świetnie sprawdzi się w przypadku samochodów poruszających się w niecodziennych warunkach. Szeroki asortyment i szeroka gama dostępnych rozwiązań sprawia, że możliwe staje się dobieranie produktu adekwatnie do indywidualnych preferencji kupujących. Centra Poznań nadążają za zmieniającymi się na rynku trendami i na bieżąco dostosowują swoją ofertę.

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *