Cukierki reklamowe – doskonały pomysł na upominek dla klienta

Cukierki reklamowe – doskonały pomysł na upominek dla klienta

Cukierki z logo – oryginalna forma promocji

Żyjemy w świecie kapitalizmu, gdzie każdy przedsiębiorca musi niemal „bić” się o klienta – zabiegać o jego uwagę, zainteresować go na różne sposoby. W dobie tak wielkiej konkurencyjności, nie wystarczy przyciągnąć do siebie klienta, trzeba zrobić coś więcej, tak aby ten klient do nas powrócił. Nasz cel to konsument, który dobrze będzie wspominał naszą firmę, będzie miał z nami miłe skojarzenia, a co najważniejsze, dzięki tym pozytywnym myślom, będzie chciał ponownie skorzystać z naszych usług. Jednym z działań, jakie można przedsięwziąć to upominek dla klienta.

Cukierki reklamowe od Cukrowki.pl

Cukierki reklamowe to ostatnimi czasy bardzo popularne, a co najważniejsze smaczne działanie PR-owe. Zwyczajne słodkości, którymi można poczęstować się w poczekalni u lekarza, czy w serwisie, czekając na auto, przechodzą do lamusa. Cukierki reklamowe to coś więcej. Nie wystarczy kupić w hurtowni zwykłych cukierasków, i częstować nimi naszych gości. Takich słodyczy jest na pęczki. Trzeba się czymś wyróżnić. Nie chodzi tylko o smak, ale przede wszystkim doznania wizualne, kojarzone tylko z naszą firmą.

krówki reklamowe

Popularne cukierki krówki – któż ich nie lubi?!

Ich kremowej, ciągnącej się konsystencji, mlecznego, słodkiego smaku…Wielu osobom te pyszne cukierki kojarzą się bardzo pozytywnie, z dzieciństwem, z latami beztroski. Przy wyborze cukierków reklamowych bardzo ważny jest aspekt smakowy – to muszą być takie rarytasy, które lubi niemal każdy. A takimi cukierkami są właśnie krówki. Cukierki te oprócz walorów smakowych, mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę, wykorzystywaną w marketingu – kształt. Ten kształt słodyczy, idealnie pasuje, aby na jego opakowaniu nanieść logo naszej firmy. I to jest właśnie
to, co przyciągnie uwagę konsumenta. Krówka, w porównaniu do innych popularnych cukierków, ma w miarę prostą formę, dlatego logo firmy tak estetycznie na niej wygląda.

Są na rynku firmy, które specjalizują się w cukierkach reklamowych, a w szczególności w krówkach. Bez problemu zaprojektują nam na opakowaniu cukierka, piękne logo, czy ciekawą myśl, kojarzoną z konkretnym biznesem. Cukierki reklamowe z logo naszej firmy mogą być ogólnodostępne w naszej recepcji, czy biurze, ale warto pójść dalej… Można zrobić z kilku cukierków mini paczuszkę i wręczać ją klientom, podczas pożegnania. Jest to doskonały pomysł, aby klient po powrocie do domu, przypomniał sobie o nas. Słodki poczęstunek dla klienta, nie tylko skraca dystans pomiędzy stronami, ale przede wszystkim staje się miłym akcentem, który każdy gość z pewnością doceni.

4 Comments

  1. Fajny pomysł na tanią promocję. Takie cukiereczki to miły gest. Szczególnie przez okresem świąt. Ps. Gdybyście zechcieli, dodam podobną publikację u mnie na blogu 0- diana-sport.pl – serdecznie zapraszam!

  2. A co myślicie aby takie krówki z logotypem, np przesyłać klientom w paczkach z zamówionym towarem. Taki pomysł ostatnio pojawił się u nas w firmie. PS. zapraszam na ostatni tekst liceapolskie.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *