Czasopisma kobiece o modzie- nasze top 3

Czasopisma kobiece o modzie- nasze top 3

Kiedy chcemy odświeżyć swoją garderobę, bardzo często szukamy inspiracji na pokazach mody i oczywiście w czasopismach, gdzie bardzo często znajdziemy gotowe propozycje stylizacji. Które cieszą się największą popularnością, a które oferują zdecydowanie więcej? Dowiedz się koniecznie

VOGUE — poznaj najnowsze trendy mody

Szukając inspiracji na zmianę własnego wizerunku lub informacji o najmodniejszych trendach, nie można pominąć czasopisma VOGUE. Powstały w Stanach Zjednoczonych pod koniec XIX szybko stał się bezkonkurencyjną ikoną mody. W tym roku czasopismo miało również swoją premierę w polskim wydaniu. Aktualnie VOGUE uznawany jest najważniejszy w świecie mody. To właśnie w tym magazynie znajdziesz informację o najnowszych stylizacjach proponowanych przez światowej klasy projektantów. Należy bowiem pamiętać, że ubrania dostępne w sieciówkach wzorowane są właśnie na modelach prezentowanych na tych najważniejszych pokazach mody.

COSMOPOLITAN — czasopismo nie tylko o modzie

COSMOPOLITAN jest czasopismem z pogranicza świata mody, dbania o urodę oraz nowinek z życia gwiazd. Jest to doskonała propozycja dla kobiet szukających chwili zapomnienia i magazynu, który dostarczy wszystkiego, co niezbędne dla kilku minut relaksu. Nie ma co się oszukiwać, że Paniom, które nie są miłośniczkami modny, nie przyjdzie z łatwością przebrnięcie przez czasopismo zawierające informacje wyłącznie z tej tematyki. Dlatego też COSMOPOLITAN jest tak chętnie wybierany przez kobiety już od końca XIX wieku. Nowinki ze świata, kobiece porady dotyczące mody i urody i ploteczki na temat celebrytek to zestawienie, przy którym można się zrelaksować.

Avanti — moda i rabaty

Za co kobiety kochają Avanti? Oczywiście za bony zniżkowe do wielu sklepów oraz gotowe stylizacje z odniesieniem do konkretnego sklepu, w którym można kupić każdy element garderoby, oraz w jakiej cenie. Przy niektórych stylizacjach mamy także informacje, jakie inne sklepy oferują podobne produkty i ile one kosztują. Taka prezentacja najnowszych trendów mody jest doskonałym rozwiązaniem dla Pań, szukających konkretnych propozycji ubioru.

2 Comments

  1. Dodałabym jeszcze Wysokie Obcasy Extra – prócz mody i urody są poruszane ważne tematy z dziedziny psychologii, socjologii 🙂
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *