Goodie – znajdź atrakcyjne promocje w sklepach

Goodie – znajdź atrakcyjne promocje w sklepach

Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów w sklepach stacjonarnych i online dzięki zaawansowanej aplikacji zakupowej goodie dostępnej nieodpłatnie w sklepie Google Play. Zyskaj dodatkowe oszczędności na zakupach sięgające nawet 25% wydatków w 1000 sklepów popularnych w Polsce marek. Pobierz bezpłatną aplikację goodie, by przekonać się, jak bardzo możesz zmniejszyć swoje codzienne wydatki.

Goodie – aplikacja z zawsze aktualnymi promocjami w sklepach

Dzięki aplikacji goodie będziesz zawsze na bieżąco z najlepszymi okazjami w sklepach. W jej ramach uzyskujesz bowiem dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych najbardziej popularnych sieci. Carrefour, Lidl, Biedronka, Rossmann, IKEA, RTV Euro AGD – to tylko niektóre ze sklepów, których aktualne gazetki promocyjne znajdziesz w aplikacji goodie. Aplikacja informuje o promocjach w sklepach wielu branż, , a więc nie tylko z zakresu produktów spożywczych i środków czystości, lecz również odzieży i artykułów dla gospodarstwa domowego. Już nie musisz szukać informacji o promocjach na stronach internetowych wybranych sklepów. Do lamusa odchodzą także gazetki papierowe, dostarczane do mieszkania za pośrednictwem skrzynek pocztowych czy też wykładane na wystawach sklepowych. Intuicyjny interfejs aplikacji, nie wymagający umiejętności technicznych, pozwala na łatwe znalezienie interesujących promocji. . Dzięki temu oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na zakupy w sklepie stacjonarnym lub online.

Cashback w goodie

Okresowe promocje w sklepach na określone produkty z gazetek promocyjnych to nie wszystko, na co możesz liczyć w goodie. Jednym ze sposobów na to, by zyskać jeszcze więcej, jest skorzystanie z cashbacku dostępnego w ramach aplikacji w ponad1000 sklepów internetowych, wśród których znajdują się m.in. Zalando Lounge, eobuwie.pl, Allegro czy AliExpress. Z aplikacją goodie oszczędzisz na zakupach w ciągu roku od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych! Łącz zniżki i cashback w goodie, ciesz się zakupami udanymi jak nigdy! Miej zawsze przy sobie smartfona z zainstalowaną aplikacją goodie , by być gotowym na promocyjne zakupy w każdej chwili.

Powiadomienia w aplikacji goodie

Chcesz codziennie odkrywać najlepsze okazje w sklepach Twoich ulubionych marek? Dzięki powiadomieniom PUSH zastosowanym w goodie już nigdy nie przegapisz interesującego Cię zakupu. Personalizacja w aplikacji zapewni Ci natychmiastową informacje o ofertach przez wibrację lub sygnał dźwiękowy Twojego telefonu.

1 Comment

Dodaj komentarz