Jak dobrać kolor kredki do brwi?

Jak dobrać kolor kredki do brwi?

Zazwyczaj nie wyobrażamy sobie kompletnego makijażu bez idealnie podkreślonych brwi. Wbrew pozorom jednak ten element może nam sprawić wiele trudności – brwi powinny przede wszystkim pasować do naszego typu urody. Jak w takim razie wybrać kredkę, by rzeczywiście wyglądała naturalnie? Czy produkty Maybelline do brwi sprawdzą się na każdą okazję?

Kredka do brwi a kolor włosów

To właśnie nasze włosy powinny być głównym wyznacznikiem, kiedy szukamy odpowiedniej kredki do brwi. Równie istotna jest oprawa oczu, w tym odcień naszych rzęs. Produkty do malowania brwi należy dobrać w taki sposób, by nie tworzyły zbyt dużego kontrastu z fryzurą czy też kolorem tęczówki.

Tym sposobem blondynki powinny raczej unikać kredek w chłodnych odcieniach – mogą nas one postarzyć i sprawić, że makijaż, zamiast uwydatniać rysy twarzy, będzie jedynie je przytłaczał. Brwi należy zatem podkreślać nieco cieplejszymi kolorami, najlepiej o ton lub dwa ciemniejszymi niż włosy.

Kobiety rudowłose również powinny zwrócić uwagę na cieplejszą stronę palety barw. W ten sposób makijaż będzie spójny i efektowny każdego dnia.

W przypadku szatynek i brunetek zaś powinny dominować takie kolory jak czerń, grafit oraz wszelkie odcienie brązu. Podczas codziennego malowania brwi należy dążyć do uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu, który podkreśli urodę i nie będzie nadmiernie się odznaczał.

Kredki Maybelline do brwi – zaufany wybór

Oczywiście, możemy korzystać z cienia bądź z pomady, jednak nie da się ukryć, że kredki Maybelline do brwi to propozycja, która gwarantuje wyjątkową precyzję. Przykładowo możemy się zdecydować na kredkę Brow Ultra Slim Defining, która dodatkowo zawiera spiralkę, dzięki czemu w każdej chwili możemy wyczesać brwi, nadając im określony kształt i pozbywając się ewentualnego nadmiaru produktu.

Pamiętajmy, że oprócz produktu o wysokiej jakości istotny jest również sposób aplikacji. Na początku najlepiej dokładnie obrysować kształt, a dopiero później przejść do domalowywania włosków oraz wypełniania wszelkich luk.

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *