Jak dopasować torebkę do stylizacji

Jak dopasować torebkę do stylizacji

Podczas wykonywania domowych obowiązków lub po prostu leniwego popołudnia zwykle mamy na sobie luźne, dresowe spodnie bądź odrobinę już znoszone jeansy. Gdy zamieniamy je na sukienkę lub spódnicę, nagle uruchamia się jakiś tajemniczy mechanizm. Zaczynamy być zdecydowanie pewniejsze siebie. Stajemy się odważne i głodne wrażeń. Chętnie przyjmujemy komplementy, przyciągamy wiele spojrzeń i czujemy się po prostu lepiej.

Ale czym byłaby najpiękniejsza nawet sukienka i najbardziej stylowa spódnica bez odpowiedniej torebki? To właśnie w towarzystwie dobrze dopasowanych dodatków sukienki i spódnice prezentują się tak niesamowicie, podkreślając wszystkie kobiece atuty oraz wydobywając z każdej z nas naturalny urok i wdzięk. Jak jednak dobrać torebkę, by zamiast złośliwych komentarzy zebrać same pochwały?

Idealne połączenia kolorów

Dopasowując torebkę do sukienki czy spódnicy, warto na samym początku zwrócić torebki wizytoweuwagę na to, co najbardziej rzuca się w oczy, a mianowicie – kolory. W tym przypadku mamy kilka kół ratunkowych do wyboru. Pierwsze, najbardziej bezpieczne rozwiązanie, polega na dostosowaniu odcienia torebki do odcienia wybranej sukienki. Najwygodniej trzymać się tego samego, to znaczy jeśli spódnica jest w zachowana w chłodnym kolorze, torebka powinna mieć zbliżony odcień. Starajmy się unikać połączeń kolorów ciepłych z zimnymi. Pomocne może okazać się skorzystanie z palety barw i łączenie tych, które znajdują się najbliżej siebie.

Oczywiście gra kontrastami bywa interesująca, ale potrzeba do tego sporych umiejętności i modowej wrażliwości, łatwo też narazić się na śmieszność i karykaturalność. Po drugie, postawmy na stonowaną kolorystykę. Najmodniejsze torebki wizytowe w kolorze szarym, czarnym czy cielistym są bardzo uniwersalne i prezentują się doskonale niezależnie od koloru sukienki. I na koniec – nie zapominajmy o wzorach i zdobieniach. W przypadku klasycznej, prostej sukienki, można zdecydować się na bardziej wzorzyste, bogato zdobione torebki.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór torebek, które prawidłowo dopasowane do sukienki i spódnicy zapewniają stylowy wygląd zawsze i wszędzie.

5 Comments

  1. Fajne fasony, szczególnie ta torebka w prasie wzory! Generalnie zawsze cenię sobie indywidualizm w damskich torebkach. Jest to ten rodzaj galanterii damskiej, który wyróżnia całość i często gra pierwsze skrzypce w stylizacjach, o czym my kobiety zapominamy! niestety 🙁

Dodaj komentarz