Jak podziękować świadkom na weselu

Jak podziękować świadkom na weselu

Wiele osób zastanawia się, jak podziękować świadkom, którzy na weselu pełnią bardzo ważną funkcję. Szczególnie, jeśli Wasi świadkowie pomagali Wam w przygotowaniach, wspierali słowem i wyciągali pomocną dłoń, zawsze, kiedy było trzeba.

Wiele osób zastanawia się, jak podziękować świadkom, którzy na weselu pełnią bardzo ważną funkcję. Szczególnie, jeśli Wasi świadkowie pomagali Wam w przygotowaniach, wspierali słowem i wyciągali pomocną dłoń, zawsze, kiedy było trzeba. Chcecie dać im coś wyjątkowego, co będzie materialnym wyrazem waszej wdzięczności w ich wkład w przygotowania? Świetny pomysł. Taki gest zawsze jest mile widziany, jednak problem pojawia się, gdy zastanowimy się właściwie, co chcemy im ofiarować. Sprawdź nasze pomysły i inspiracje na wyjątkowe podziękowania dla świadków.

Niech Wasze podziękowania będą prawdziwe

Jak podziękować świadkom? Przede wszystkim prawdziwie. Tak, jak w przypadku podziękowań dla rodziców, wasze wyrazy wdzięczności powinny być przede wszystkim szczere. Drogie prezenty i specjalne niespodzianki nie zastąpią prostego, szczerego “dziękuję”, płynącego prosto z serca. Podziękować można bowiem prosto, bez udawania czegokolwiek. Podziękujcie tak, aby czuć było Wasze zaangażowanie.

Sugerujemy, aby podziękować osobom dla Was ważnym zarówno publicznie, jak i w cztery oczy, na osobności.  Taki gest utwierdzi ich z pewnością w przekonaniu, że te podziękowania są szczere i płynące prosto z serca.

Jak więc podziękować? Bardzo ciężko będzie nam coś w tej kwestii zasugerować, ponieważ każda sugestia może prowadzić do nieprawdziwości tychże podziękowań. Nie każde podziękowania, które nam się podobają wizualnie, będą pasować do Was i Waszego stylu bycia. Ważne, aby nie robić nic na siłę.

Kiedy podziękować świadkom na weselu?

Osoby, zajmujące się organizacją weselnych przyjęć uważają, że najlepszą porą na podziękowanie świadkom i innym osobom jest moment tuż po podziękowaniu rodzicom. Warto również zadedykować świadkom jakąś piosenkę, która zarówno dla Was, jak i dla nich coś znaczy. Jeśli nie ma takiego utworu, zorganizujcie po prostu wspólny taniec.

Aby podziękować świadkom nie musicie wydawać fortuny, by zakupić drogie prezenty. Prezent nie zawsze musi oznaczać coś materialnego. Ciekawą opcją może być podziękowanie kreatywne i przygotowanie czegoś na własną rękę. Własnoręcznie przygotowane prezenty będą nie tylko miały większe znaczenie, ale również podczas ich wykonywania będziecie się świetnie bawić. Co więc przygotować? Może być to prosty film, złożony z waszych wspólnych zdjęć i nagrań.

Jeśli jednak wolicie postawić na rzeczy materialne, idealnym prezentem dla świadkowej będzie biżuteria. Delikatne kolczyki, zawieszka czy bransoletka z pewnością spodobają się każdej kobiecie. Jeśli jako podziękowanie chcecie podarować świadkowi również biżuterię mogą to być spinki. Coraz chętniej młode pary decydują się na podarowanie świadkom pudełek, pełnych różnego rodzaju dobroci – wino, whisky, słodycze, dobra kawa, czy ulubiona herbata będą świetnym prezentem.

W sklepach internetowych znajdziesz gotowe już pudełka na podziękowania dla świadków. Miejsca te oferują często również papeterię na ślub i chrzest – kupisz tam również zaproszenia na chrzest.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *