Jak założyć konto z kodem promocyjnym

Jak założyć konto z kodem promocyjnym

Użycie specjalnego kodu promocyjnego to szybki i prosty sposób na zyskanie dodatkowych środków na grę u legalnych operatorów zakładów wzajemnych. Jak więc przejść proces rejestracji u bukmachera oraz jak otrzymać najlepszy bonus na start?


Akcje promocyjne, a tym samym szansa na powiększenie stanu swojego konta na zakupy lub zakłady to marzenie każdego klienta. W oczekiwania te wsłuchują się nie tylko sklepy internetowe jak Zalando czy ZooPlus, ale i firmy bukmacherskie, które oferują swoim nowym klientom bonusy powitalne od pierwszej wpłaty, vouchery na darmowe zakłady czy bonusy bez depozytu.

Najczęściej wspomniane propozycje bonusów i promocji na start już same w sobie są bardzo atrakcyjne, co jednak wcale nie wyklucza możliwości zapewnienia sobie znacznie lepszych warunków rejestracji nowego konta u każdego licencjonowanego operatora zakładów wzajemnych. Jak to zrobić? Wystarczy założyć konto gracza ze specjalnym kodem promocyjnym!

Co to jest kod promocyjny do rejestracji i gdzie działa?

Kod bonusowy, nazywany też promocyjnym lub rejestracyjnym, to specjalny ciąg liter umożliwiający otrzymanie lepszych warunków bonusu na start niż w standardowej ofercie zakładów sportowych. Szczególnie gody uwagi jest tutaj kod bonusowy który działa z wszystkimi promocjami, który przygotowany został specjalnie dla czytelników serwisu puszczamyztorbami.pl. Co istotne, honorowany jest on przez wszystkich koncesjonowanych operatorów internetowych zakładów sportowych w Polsce.

Ten kod promocyjny do nowego konta z uśmiechem fortuny znajdziesz tutaj 😉

I tak np. jego użycie w Fortuna skutkuje powiększeniem pierwszego depozytu u 100% do 400 złotych oraz przyznaniem wyjątkowo atrakcyjnego zakładu bez ryzyka – 120 złotych. Z kolei zastosowanie wspomnianego kodu u organizatora zakładów wzajemnych STS zapewnia promocyjny bonus bez depozytu w kwocie 29 złotych. Oczywiście oprócz tego, klienci liczyć mogą również na klasyczny startowy voucher na bonus powitalny, który u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski w piłce nożnej wynosi 1000 złotych jako podwojenie pierwszej wpłaty.

Rejestracja z kodem promocyjnym wyjątkowo okazale przedstawia się także w przypadku firmy forBET – gracz otrzymuje dodatkowe 50 złotych, co dać może mu łącznie aż 1 300 złotych (1 200 złotych w standardowej ofercie w ramach trzech pierwszych depozytów). Jak już było wspomniane, kod promocyjny działa u wszystkich legalnie funkcjonujących bukmacherów na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, stąd też nie dziwi fakt, że skorzystać z niego mogą również gracze Totolotek, którzy dzięki temu otrzymują podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 1 111 złotych (normalnie wynosi ona 1 000 złotych). Ponadto uruchomić oni mogą darmowy zakład w wysokości 25 złotych (klasycznie freebet ten wynosi 20 złotych).

Kod promocyjny + rejestracja i już!

Co ważne, uzyskanie dostępu do tych preferencyjnych warunków praktycznie w ogóle nie angażuje użytkownika i nie wymaga od niego przeprowadzenia skomplikowanych czynności. Kod bonusowo-promocyjny wystarczy bowiem jedynie wpisać w czasie zakładania darmowego konta online u danego bukmachera. Aby tego dokonać należy podać podstawowe dane osobowe, do których zalicza się m.in. imię i nazwisko, data urodzenia, numer PESEL oraz seria i numeru dowodu osobistego wraz z jego datą ważności.

Należy tutaj zaznaczyć, że wszystkie podane przez nas informacje muszą zgadzać się ze stanem faktycznym, ponieważ w przeciwnym razie cały proces zakończy się niepowodzeniem. Dodatkowo wielu bukmacherów wymaga przesłania skanu dokumentu tożsamości, dzięki któremu następuje weryfikacja konta. Na koniec warto wspomnieć, że u części operatorów zakładów wzajemnych kod promocyjny wprowadza się w odpowiednie miejsce automatycznie.

Zakłady bukmacherskie z kodem promocyjnym: graj legalnie i bezpiecznie

Kody promocyjne to bez wątpienia znakomita okazja do uzyskania najlepszych warunków bonusu powitalnego dla każdego kibica sportowego. Nic więc dziwnego, że cieszą się one coraz większą popularnością. Warto jednak pamiętać, że nie mniej ważna niż sama oferta na start jest pewność bezpieczeństwa naszych danych. Z tego też względu nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcać Was do zakładania kont jedynie u legalnych operatorów zakładów wzajemnych oraz pełnego korzystania z możliwości, jakie dają nam kody promocyjne.

7 Comments

  1. LegalSport – nie słyszałam nigdy w życiu :). Może mój facet prędzej by się tym zainteresował! Własnie michalitko, musisz poszukać więcej fanów wśród męskiego grona. Może jakaś nowa kolaboracja ze sklepem dla biznesmenów? Ja bym tak to połączyła” eleganckie dział dla kobiet i mężczyzn z formalnym dress codem!

  2. Ja nigdy nie korzystałam z tej strony z rabatami. Może dlatego że zamawiam swoje zakupy na mniejszych stronach, typu http://www.plecakowiec.pl , tam czuję się bezpieczniej i pewniej. Duże markety internetowe jakoś mnie przytłaczają.

  3. Ja chciałabym kupić plecak korzystając z tego kodu, niestety mojego ulubionego sklepu z plecakami Brytyjka.pl nie ma wśród firm objętych promocjami. Czy wiadomo jak szybko będziecie rozwijać listę członków waszego klubu „promotorów”? Lato w pełni a taki plecak jeansowy https://tiny.pl/td128 przydałby się już teraz :).

  4. Fajnie gdyby taki kupon dodali jeszcze raz przed Świętami :). Chętnie bym skorzystała. Jeśli jesteście zainteresowani, to z przyjemnością umieszczę informacje o kuponach rabatowych na moim blogu. Zapraszam do mnie na diana-sport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *