Jaki plecak do szkoły dla dziewczyny?

Jaki plecak do szkoły dla dziewczyny?

Zwykle powrót do szkoły po wakacjach kojarzy nam się ze złem koniecznym. Ale przecież obowiązek możemy połączyć z przyjemnością, którym z pewnością jest nowy plecak. Chyba każda dziewczyna lubi dobrze wyglądać, a szkoła może być dodatkowym pretekstem na wypromowanie własnego stylu. Plecak do szkoły wszak nie tylko musi być praktyczny i funkcjonalny, ale w pierwszej kolejności musi sprostać zindywidualizowanym oczekiwaniom jego właścicielki. Dziś kilka moich propozycji, może Was zainspirują?

Dziewczęcy plecak jeansowy

plecak dla dziewczynyUwielbiasz w sobie dziewczęcość i nie widzisz powodu aby w szkole rezygnować z delikatnych dodatków? Zatem dziewczęcy jeansowy plecak w róże naszywki, marki Black Sheep, to coś dedykowanego dla Ciebie. Uszyty jest z ciemnogranatowego jeansu, który rozjaśniają naszyte na froncie plecaczka róże. Aplikacje dodają mu lekkości i dziewczęcości, łagodząc nieco surową strukturę jeansu. Jest niesamowicie lekki, bo waży jedynie 300 g i doskonale układa się na figurze, gdyż nie jest usztywniony. To niezaprzeczalnie model szkolny dla każdej szkolnej dziewczyny, która chce zaakcentować swoją wyjątkowość i niepowtarzalność. Takiego plecaka do szkoły nie kupicie w sieciówce, bo to model unikatowy. Pomieści wszystkie akcesoria szkolne, a regulowane ramiączka dopasują się do wymagań właścicielki. To doskonały przykład szkolnej mody vintage, a delikatne aplikacje otwierają dalsze możliwości doszywania ozdób tak, aby jak najlepiej podkreślić styl. Pasuje do każdej szkolnej kreacji, dodając jej luzu, a po lekcjach świetnie sprawdzi się na spotkanie z koleżankami.

Plecak do szkoły dla dziewczyny w hipsterskim stylu

Plecak szkolnyJeśli wolisz styl hipsterski, to doskonale podkreśli go szary plecak KN33 firmy KONO (do kupienia w sklepie Brytyjka w dziale plecaki do szkoły dla dziewczyn). Jest idealnie w stylu hipsterskim, całkowicie nienarzucający się i zdawać by się mogło – niepozorny. To plecak dla wymagających miłośniczek stylu, bo faktycznie sprawia pierwsze wrażenie jakby był sprzed kilu dekad. Ale z takim plecakiem z pewnością nie przejdziesz przez szkolny korytarz niezauważona. On zwraca uwagę i przyciąga wzrok swoim nienarzucającym się designem i doskonałą jakością wykonania. Uszyty jest z bardo wytrzymałego na eksploatację canvasu, zatem to model z pewnością wielosezonowy. Dodam, że ma udźwig 10 kg, więc sporo jak na młodzieżowy plecak. Doskonały wygląd zawdzięcza połączeniu canvasu z naturalną, brązową skórą z której wykonane są chociażby paseczki na klapie czy wężyki przy suwakach. W moim przekonaniu ten plecak stanie się hitem nie tylko szkolnych wypraw, bowiem doskonale wpisuje się w modę miejską. Z pozoru tylko niepozorny, bo jego siła tkwi w stylu i detalach.

Szkoły można nie lubić. Każdy powrót do niej można jednak ożywić wyjątkowymi dodatkami, dzięki którym każda dziewczyna może zaakcentować swój indywidualizm i podkreślić szyk. Bo tak jak podane wyżej przykłady możecie wybrać plecak praktyczniejszy od torebki damskiej, który inspiruje i otwiera nowe możliwości w stylu. Wszak taki plecak wcale nie musi pasować tylko do szkolnego mundurka.

10 Comments

Dodaj komentarz