Jakie bonusy bukmacherskie zostały przygotowane na początek nowego roku?

Jakie bonusy bukmacherskie zostały przygotowane na początek nowego roku?

Sprawdź aktualne promocje bukmacherskie, jakie przygotowały zakłady bukmacherskie. Bonusy są bardzo kuszące, zwłaszcza dla nowych graczy. To idealna okazja, żeby rozpocząć przygodę z obstawianiem.

Zobacz nowe bonusy bukmacherskie

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie ośmiu firm, które przygotowują na nowy rok niesamowite promocje.

Pierwszą z nich jest najwyżej zestawiony w rankingach STS. Przygotował on aż trzy rodzaje promocji. Dodatek bez depozytu w kwocie 29 złotych (freebet). W trakcie rejestracji należy pamiętać o wpisaniu kodu MEGABONUS. Nie wymaga się wpłaty pieniędzy. Druga promocja to bonus bez ponoszenia ryzyka do kwoty 31 złotych. Kwotę pomniejsza się o VAT. Trzecia promocja to bonus 100% od depozytu (pierwszej wpłaty) w wysokości 1200 złotych. Możemy otrzymać bonus od depozytu do 1200 zł. STS podwaja nam pierwszą wpłatę.

Drugim z zakładów bukmacherskich proponujących promocję jest Fortuna. Jest to promocja, w której nie jest potrzebny depozyt w wysokości 20 złotych (freebet). Drugą opcją jest bonus bez ponoszenia ryzyka, z nagrodą w wysokości 120 złotych (cashback).

Zwracana jest wartość stawki w pierwszym zakładzie w wysokości do 120 złotych. Inna opcją to promocja 100% od depozytu o wartości 1000 złotych. Warunkiem koniecznym jest zasilenie konta w trakcie 10 dni od rejestracji. Co ważne bonus jest zwracany dopiero po obrocie depozytem.

Inną propozycją są promocje bukmacherskie od Betclic. Bukmacher Betclic proponuje obstawianie zakładu bez ryzyka do 530 zł. Co ważne promocja dotyczy wyłącznie pierwszego wysłanego kuponu. Gdy ten jest przegrany, zwrócone środki trafią na konto bonusowe i trzeba będzie nimi obracać.

Kolejny bukmacherem jest PZBuk. Oferuje on promocję bez depozytu o wartości 10 złotych. Inna propozycja to bonus 100% od depozytu (przy pierwszej wpłacie) do 500 złotych.

Kolejny bonus bukmacherski dotyczy Totolotka. Dotyczy po pierwsze opcji, w której nie jest potrzebny depozyt o wartości 20 złotych. Bonus bez depozytu dostaniemy w postaci freebeta za otwarcie konta. Co ważne nie ma wymogu wpłaty własnych pieniędzy. Druga opcja to bonus 100% od depozytu (za pierwszym razem) do 1000 złotych. Bukmacher zwiększy dwukrotnie wpłatę do wartości 1000 złotych. Minimalnie należy doładować konto na kwotę kwotą 20 złotych.

Więcej ofert możecie poznać na stronie meczyki.pl

O stronie meczyki.pl

Strona meczyki.pl to świetne miejsce dla fanów sportu, którzy chcą znaleźć filmy z meczów, sprawdzić wyniki meczów na bieżąco, jak również sprawdzić newsy ze świata sportu. Dodatkowo szybko można obstawić interesujące nas wydarzenia sportowe. Wszystko w jednym i przejrzystym miejscu.

Mieliście okazję obstawiać mecze? Nie? Może nowy rok to czas na wypróbowanie czegoś nowego!

5 Comments

Dodaj komentarz