Kolejna drogeria Hebe w Rzeszowie już otwarta

Kolejna drogeria Hebe w Rzeszowie już otwarta

Dziś, 16 września br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w Galerii Rzeszów przy al. Józefa Piłsudskiego 44 w Rzeszowie. Jest to piąty sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście.

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment
oraz produkty dostępne na wyłączność,
m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci będą mogli skorzystać
z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to
„Wszystkie zapachy -60%. Promocją objęte zostały produkty marek takich jak m.in.: Nike, Chopard, DKNY i Tommy Hilfiger. Druga promocja „Wszystkie produkty marek” to 30% rabatu na produkty Nacomi i Purederm, a przy zakupie produktów marki Bielenda otrzymamy aż 40% rabatu. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Galerii Rzeszów przy al. Józefa Piłsudskiego 44 w Rzeszowie od 16 do 20 września br. lub do wyczerpania zapasów.

Oprócz tego, z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe w Rzeszowie, wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach w ramach promocji „Cenowe Szaleństwo”. Oferta prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionym sklepie
i także obowiązuje
od 16 do 20 września br. lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo, przez cały dzień na klientów czeka wyjątkowa oferta – przy zakupach
za min. 70 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 10 zł. Oferta obowiązuje tylko 16 września br. w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w
Galerii Rzeszów przy al. Józefa Piłsudskiego 44 w Rzeszowie.

Hebe w Galerii Rzeszów przy al. Józefa Piłsudskiego 44 w Rzeszowie otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00–20:00. Zapraszamy!

Kontakt:

Biuro Prasowe Hebe | Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *