Komody z szufladami – doskonały wybór do twojego domu

Komody z szufladami – doskonały wybór do twojego domu

Nie jesteś fanem kompletów mebli i wolisz wszystko dobierać pojedynczo? Doskonale cię rozumiemy – komody z szufladami, które znajdziesz np. w BRW, są doskonałe do wielu pomieszczeń. Dlaczego? Sprawdźmy razem, co oferują takie meble i jak dopasować je do pozostałego wyposażenia.

Wysoka, niska, szeroka, a może wąska?

Komoda z szufladami oferuje miejsce na przechowywanie dowolnych rzeczy – jej pojemność jest ściśle związana z wielkością. Na co się zdecydować? Zmierz wolną przestrzeń i obejrzyj pozostałe meble – są niskie, szerokie, wysokie, a może wąskie? Twoja nowa komoda powinna pasować do charakteru aranżacji i pozostałych mebli. Model duży, którego nie da się nawet otworzyć, na nic się nie przyda – za mały, który ma wyglądać lekko, może nie zmieścić tego, czego potrzebujesz. Znajdź zatem złoty środek planując już wcześniej, jaka będzie główna funkcja komody.

Komody z szufladami do wielu wnętrz

Gdy myślisz o komodzie, widzisz przed oczami sypialnię? Oczywiście będzie doskonała do tego wnętrza – ułożysz w niej bieliznę, skarpety, a może nawet codzienną odzież, ale nie ograniczaj się! Komody z szufladami to także doskonałe wyposażenie do salonu. W sklepie BRW znajdziesz np. modele z efektownym podświetleniem, witrynami na ekspozycję naczyń czy pamiątek z podróży, a nawet wygodnymi otwartymi półkami na sprzęt RTV. Ułożysz w nich dosłownie wszystko, co do tej pory nie miało swojego stałego miejsca! Mogą posłużyć także jako szafka RTV, która bądźmy szczerzy – nie mieści zbyt wiele rzeczy i nie ma z nią szans pod kątem praktyczności.

Komody z szufladami sprawdzą się także w pokoju dziecięcym – namów swoją latorośl na model, który uważasz za modny i praktyczny, pamiętając o zgraniu go z resztą wyposażenia. Dziecko wygodnie uporządkuje ubrania, a może wykorzysta ją na swoje zabawki?

Ten mebel często znajduje dla siebie miejsce także w przedpokoju. Może posłużyć do przechowywania akcesoriów, a nawet obuwia, jeśli z jakiś powodów dedykowane szafki nie spełniają twoich potrzeb.

Design na drugim miejscu

Nie ma wątpliwości – komody z szufladami muszą ci się po prostu podobać! Zwróć uwagę na fronty – ozdobne, z ramkami, wystającymi uchwytami, są kwintesencją elegancji i warto je ustawić w tradycyjnych wnętrzach. Lubisz styl nowoczesny? Poszukaj modelu w kolorze białym, o prostym kształcie, najlepiej zupełnie bez uchwytów lub z wygodnymi frezowaniami! Jeśli chcesz dodać wnętrzu wyrazu, znajdź mebel dwukolorowy.

Nie wiesz, co wybrać? Sprawdź ofertę dużych producentów mebli takich jak BRW – jeśli tam nie znajdziesz tego, czego szukasz, to może potrzebujesz innego wyposażenia?

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *