Mała rzecz, a zmiana wielka – czyli przegląd drobiazgów do domu

Mała rzecz, a zmiana wielka – czyli przegląd drobiazgów do domu

Znudził Ci się wystrój salonu, sypialni, czy biura? Na remont nie zawsze jest czas czy środki, dlatego dziś podpowiem, w jaki sposób za pomocą drobnych przedmiotów zmienić wystrój danego pomieszczenia. Będzie ekonomicznie i pięknie.Zmiany na pewno będą zauważalne.

Salon – nowe poduszki

W salonie zazwyczaj centralnym punktem jest kanapa, lub stół. To one pierwsze po wejściu do salonu rzucają się w oczy. Dlatego moja propozycja jest prosta – na kanapę kupujemy nową narzutę, lub kolorowe poduszki. Z poduszkami jest o tyle prościej, że dzięki nim, możemy uzyskać konkretny wystrój – od glamour po wiejski. Możemy poszukać poduszek czy nawet samych poszewek wykonanych z koronki, z motywem kwiatowym, czy zwierzęcym. Takie dekoracje możemy zmieniać do woli i to bardzo często. Ponieważ zakup nowych poduszek to kwota rzędu 20-60 zł.

Zmienić możemy też wystrój stołu, wystarczy nowa serweta, bieżnik, czy piękny obrus w kolorystyce pasującej do reszty salonu. Na takim stole, czy stoliku postawmy starą lamę, lub bukiet świeżych kwiatów. Efekt sam Was zaskoczy.

Biuro -miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu

Pandemia zmusiła wiele osób do pracy w domu, Długie godziny spędzone przed komputerem, sprawiają, że chcemy,aby na naszym stanowisku pracy było po prostu miło. Doskonałym pomysłem są tutaj podkładki na biurko. W prosty i tani sposób odświeżymy miejsce pracy, nadamy mu konkretnego charakteru. Takie podkładki na biurko mają przeróżne wzory i kolory – od tych stonowanych, po awangardowe, czy związane z naturą czy też stylem boho. Na pewno każdy zajdzie coś dla siebie.

Takie podkładki to nie tylko wspaniałą ozdoba, ale także funkcjonalne rozwiązanie. Chronią one blat biurka, czy stołu przed zniszczeniem czy zalaniem. Ile to razy zdarzyło nam się siadać do laptopa z kubkiem gorącej kawy, a na blacie szczególnie z drewna odcisk po gorącym napoju na pewno będzie zauważany. Kolorowe podkładki na biurko zabezpieczą każdy blat. Można je także wykorzystać z powodzeniem w dziecięcym pokoju, przy takim biurku z ozdobną podkładką każdy malec będzie chętniej odrabiał lekcje. Może to stanowić piękny element wystroju pokoju dziecięcego.

Ekonomiczne rozwiązania zawsze w modzie

Takie niskobudżetowe są bardzo dobre,zawsze warto szukać rozwiązań, które pozwolą nam zaoszczędzić parę złotych, a przy okazji, które zmienią choć trochę wnętrze naszego mieszania czy domu.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *