Markowe manekiny – ekskluzywne rozwiązanie dla Twojego butiku

Markowe manekiny – ekskluzywne rozwiązanie dla Twojego butiku

Ekspozycja ma ogromny wpływ na atrakcyjność towaru. Właśnie dlatego wybór manekinów na wystawę sklepową jest tak istotny. Zależy nam przecież, aby klienci kupili jak najwięcej ubrań z asortymentu. W tym artykule podpowiemy, czym różnią się od siebie najpopularniejsze typy manekinów i dlaczego warto wybierać te markowe.

​Manekiny – całopostaciowe, torsy, ekspozytory

Jak można wnioskować po samej nazwie, manekiny całopostaciowe prezentują całą sylwetkę ludzką. Mogą eksponować pełne stylizacje, zachęcając tym samym do zakupu więcej niż jednego ubrania. Właściciele butików mają do wyboru mnóstwo najróżniejszych rodzajów manekinów całopostaciowych. Do najpopularniejszych należą realistyczne i abstrakcyjne. Te pierwsze wiernie oddają proporcje człowieka, jak również rysy twarzy. Będą dobrym wyborem, gdy asortyment danego sklepu kierowany jest do konkretnej grupy odbiorców. Wtedy mogą oni bardziej utożsamiać się z sylwetką manekina i naprawdę zobaczyć, jak dany element garderoby wyglądałby na nich. Alternatywą dla manekinów realistycznych są te abstrakcyjne. Dostępne są w różnych kolorach – zarówno cielistych, jak i tych bardziej odbiegających od ludzkiej skóry. To uniwersalne rozwiązanie.

W sklepach z akcesoriami znacznie częściej spotkamy manekiny torsy lub ekspozytory. Manekiny torsy są przeznaczone do ekspozycji pojedynczej części stroju. Mogą dobrze sprawdzić się w butikach z bielizną i strojami kąpielowymi. Z kolei ekspozytory to element ciała, jak dłoń czy głowa, który pozwala prezentować poszczególne akcesoria.

​Markowe manekiny – jakość i elegancja

Niezależnie od tego, na jakiego manekina zdecyduje się dany przedsiębiorca, warto by zwrócił uwagę na estetykę jego wykonania. Największym poważaniem cieszą się markowe manekiny. Zazwyczaj projektowane są w taki sposób, aby jak najlepiej oddać atuty danego ubrania. Niektóre z propozycji producentów możesz obejrzeć tutaj https://sklep.moremannequins.pl/pozostale-manekiny.152. Markowe manekiny odznaczają się wysoką trwałością. Mogą służyć przez wiele lat. Są stabilne i dodają wnętrzu sporo uroku. Ich ekstrawagancki design urozmaica przestrzeń i sprawia, że klienci chętniej oglądają prezentowane stylizacje.

Dodaj komentarz