MEGA-TECH – firma, która dba o przedsiębiorców

MEGA-TECH – firma, która dba o przedsiębiorców

Firma, która funkcjonuje na rynku już od ponad 11 lat, czyli MEGA-TECH to kluczowy gracz na rynku programów do fakturowania. Ich programy można za darmo przetestować poznając wszystkie najlepsze dla własnego przedsiębiorstwa opcje. Wersja demonstracyjna (7-dniowa) dostępna jest na stronie internetowej producenta: https://www.mega-tech.com.pl. Poznajmy bliżej ofertę na sprawdzone i proste programy.

Fakturowanie w prosty i przyjemny sposób

Przedsiębiorca, który szuka programu do faktur z pewnością powinien zwrócić uwagę na program Faktura Small Business. To rozwiązanie funkcjonalne i proste w obsłudze. Każdy korzystający może w kilka minut przygotować wiele dokumentów. Funkcji upraszczających fakturowanie jest bardzo dużo. Z użyciem tego programu można wystawić fakturę VAT, ale i także bez VAT, proformę, korektę, notę, fakturę VAT marża, uproszczoną, końcową, zaliczkową i wiele więcej. Korzystający przygotuje szybko paragon fiskalny czy plik JPK. Fakturowanie w tym programie upraszcza możliwość pobierania przez program danych z CEIDG lub kursu walut z NBP. Dokumenty można dowolnie opisywać dodając do nich notatkę, własne logo, pieczątkę czy stopkę. Z pomocnych funkcji warto wyróżnić możliwość stworzenie kartoteki klientów, analizy przygotowanych raportów i statystyk czy eksportu danych do znanych programów księgowych.

Program do faktur z magazynem

Kolejną propozycja na program do wystawiania faktur jest Faktura Small Business Handel. Oprogramowanie to jest rozbudowaną wersją programu FSB. Oprócz wielu przydatnych opcji program FSBH wyróżnia dodatkowo specjalnie wbudowany moduł magazynowy, kasowy czy zakupowy. Dzięki magazynowi przedsiębiorca wystawi dokumenty takie jak: WZ, PZ, PW, MM i RW. W programie tym użytkownik przygotuje w kilka chwil plik JPK, przeprowadzi spis z natury, stworzy dla klientów oferty i cenniki. Oprogramowania można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper. Zarządzanie magazynem jest bardzo proste. W łatwy sposób można sprawdzić bieżące stany towarowe i ewentualne braki. Faktura Small Business Handel to dobra propozycja dla firm chcących w jednym programie połączyć fakturowanie i zarządzanie magazynem.

MEGA-TECH to firma, która dba o sowich klientów. Użytkownicy programów mogą liczyć na stałe aktualizacje, które dostosowują program do zachodzących zmian prawnych oraz wsparcie pomocy technicznej. To niezastąpione narzędzie do pracy w firmie, która jest małym lub średniej wielkości przedsiębiorstwem.

5 Comments

  1. Firmy które dbają o swoich pracowników, to coraz częściej wymóg ich utrzymania. Kiedyś pracownicy fizyczni, czy
    studenci byli traktowani jak druga kategoria, a dziś jest inaczej.

  2. Pracodawcy szanujący swoich pracowników mają większą szansę na utrzymanie przodowników. Szczególnie teraz jest to ważne w okresie niedoboru rąk do pracy. Polecam zapoznać się z moją ofertą dla pracowników i osób szukających porządnego ekwipunku do pracy w rozsądnej cenie (zobaczcie moją ofertę). Zapraszam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *