Mężczyzna na zakupach odzieżowych – kupujemy spodnie

Mężczyzna na zakupach odzieżowych – kupujemy spodnie

Będąc ostatnio u koleżanki na kawie, poruszyłyśmy temat męskich zakupów – jak to bardzo nasi partnerzy, bracia, kumple nie cierpią chodzić po sklepach odzieżowych, przebierać się, a na sam koniec wybierać. Szkoda im na to czasu i siły. Jak bardzo kobiety w tej sferze różnią się od mężczyzn. Razem z moimi przyjaciółkami możemy godzinami chodzić po sklepach, mierzyć, wybierać, porównywać. Osobiście nie znam faceta, który lubi długie wypady do galerii handlowej, aby kupić spodnie, bluzę czy innego rodzaju odzież.

Jeans na topie

Jak się okazuje najciężej jest mężczyźnie dobrać spodnie. Uwielbiany i popularny jeans jest najbardziej pożądanym materiałem na spodnie męskie. Spodnie jeansowe nosimy na co dzień, pasują zarówno do looku casualowego, jak i bardziej eleganckiego. Zmieniając dodatki i górną część garderoby, te same spodnie możemy założyć i do pracy w biurze i do pubu. Jest to niewątpliwie jedna z największych zalet spodni jeansowych.

Mężczyźni chcą nie tylko dobrze wyglądać, ale także chcą czuć się dobrze i komfortowo. Mężczyźni tak samo jak my kobiety, mają różne sylwetki i borykają się z takimi samymi problemami jak my. Chcemy, aby spodnie jeansowe dobrze maskowały nasze niedoskonałości i były wygodne. Warto zwrócić zatem uwagę na jeansy z dodatkiem elastanu. Dobre jakościowo spodnie męskie, jak i damskie, będą ładnie dopasowywać się do sylwetki, nie będą zbyt sztywne, a po kilku razach nie rozciągną się o rozmiar czy dwa.

Wybór modelu

Dobre sklepy ze spodniami męskimi posiadają po kilka / kilkanaście różnych fasonów spodni, tak aby można było dobrać jeansy idealnie do sylwetki. Panowie o pełniejszych kształtach powinni wybierać modele oznaczone jako regular fit, z kolei dla szczupłych panów polecane są slim lub skinny fit. Bardzo wygodne są także joggery, które układają się jak najwygodniejsze dresy. Wybór spodni męskich jest duży, dopasowany do potrzeb klienta.

Zakupowe szaleństwo

Wielu znanych mi panów, kiedy znajdzie już wymarzone spodnie męskie jeansowe, w których czują się i wyglądają doskonale, decyduje się na zakup. Jednak nie jest to zwykły zakup – z reguły osoby, które mają problem z doborem spodni, kupują z danego modelu kilka par spodni, w różnych kolorach, a nawet zdarza się, że tego samego koloru. Warto dlatego szukać sklepów markowych, z dobrym jakościowo jeansem. Mamy wówczas pewność, że spodnie męskie jeansowe, które kupiliśmy posłużą nam dłuższy czas.

4 Comments

    1. Dla mnie jeansy Big Stara to jedne z najmocniejszych spodni męskich jakie miałem 🙂 pamiętam jak dobrałem do niech skórzany pasek i portfel męski slim i za cały zestaw zapłaciłem niecałe 299 zł, to były czasy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *