Motyle rzęsy

Motyle rzęsy

Jak każda kobieta marzę o zmysłowych, długich jak motyle skrzydła rzęsach. Niestety natura nie obdarzyła mnie takimi. A tak bardzo chciałabym zabłysnąć na weselu na które niedługo się wybieram… Na szczęście, dzięki nowoczesnym i sprawdzonym trikom nie jestem już zdana jedynie na to czym dysponuję. Mam do dyspozycji naprawdę ogromny wachlarz możliwości ich poprawienia, począwszy od tuszy i odżywek, skończywszy na zabiegach zagęszczania i przedłużania.

Na czym polega przedłużanie rzęs?

Na rynku mamy ogromną dostępność maskar, które przedłużają rzęsy, rozdzielają je i pogrubiają. Ich zadaniem jest krótkotrwałe ich naciągnięcie i rozdzielenie. W ten sposób osiągamy efekt gęstszych i dłuższych rzęs. Jeśli jednak oczekujemy trwalszego, widocznego efektu, najlepszym sposobem są sztuczne rzęsy. Rezultaty są naprawdę imponujące, a wybór rzęs ogromny.

Rzęsy na pasku

Według mnie są to ją najlepsze metody przedłużania rzęs na uzyskanie powłóczystego spojrzenia. Jak przykleić rzęsy na pasku? Sztuczne rzęsy po prostu naklejone są na łukowaty pasek i wystarczy jest przykleić bezpośrednio nad naszymi naturalnymi. Można by pomyśleć, że nic prostszego… Okazuje się jednak, że naklejenie całego oka sztucznych rzęs wymaga ogromnej precyzji i wprawy. Dodatkowo pasek z rzęsami powinnyśmy dopasować do wielkości naszego oka aby nie okazało się, że jest za długi lub za krótki. Idealnie naklejone rzęsy na pasku to takie, które zaczynają się zaraz nad linią naszych naturalnych. Im mniejsza przestrzeń między nimi tym lepszy efekt. Rzęsy na pasku polecam cierpliwym i opanowanym paniom.

Kępki rzęs

Innym, według mnie mniej nerwowym sposobem na piękne rzęsy jest uzupełnienie własnych kępkami sztucznych. Można podobnie jak naklejenie rzęs na pasku doczepić je w domowym zaciszu. Jak poprawie przykleić rzęsy w kępkach? Wklejając kępki sztucznych pomiędzy naturalne. Są dwa rodzaje kępek rzęs – z węzełkiem i bez węzełka. Te pierwsze są bardziej widoczne u nasady, drugie zaś wyglądają bardziej naturalnie, a dobrze założone trudno odróżnić od prawdziwych. Najlepszy efekt dają kępki z jedwabiu, rzęsy wyglądają naturalnie i idealnie uzupełniają nasze własne. Jeśli wybierzemy kępki plastikowe, które również są dostępne, efekt końcowy może wypaść sztucznie i kiczowato. Dobrze przyklejone kępki mogą utrzymać się nawet kilka dni.

Jeśli marzą Ci się piękne, długie i bajkowo podkręcone rzęsy możesz w naprawdę prosty i szybki sposób je osiągnąć. Wystarczy nieco cierpliwości i precyzji działania. A efekt? Spektakularny.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *