Na jaką okazję pióro wieczne dla dziecka?

Na jaką okazję pióro wieczne dla dziecka?

Pióro to bardzo elegancki i praktyczny prezent. Zazwyczaj kojarzy się ze złotą stalówką i ciemną obudową. Obecnie pióra produkowane są jednak w różnych wzorach i wariantach kolorystycznych. Wśród nich znajdują się więc modele idealne dla uczniów. Dlaczego pióro wieczne dla dzieci to dobry wybór?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Przez wszystkie lata nauki szkolnej dzieci nie rozstają się z przyrządami do pisania. Odkąd nauczą się poszczególnych liter alfabetu, piszą wypracowania, sprawdziany i odrabiają zadania domowe. Pióro ma sporą przewagę nad długopisem, bo dzięki niemu najmłodsi piszą starannie i uważnie. Poza tym pióro w eleganckim opakowaniu jest świetnym pomysłem na prezent z okazji kolejnych ważnych wydarzeń w życiu dziecka.

Pióro wieczne dla pierwszoklasisty

Pióro wieczne dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z edukacją, powinno być specjalnie wyprofilowane. Nie bez znaczenia jest także fakt, czy kilkulatek pisze prawą czy lewą ręką. Obecnie na rynku dostępne są pióra wieczne dla dzieci o trójkątnym kształcie w rozmaitych kolorach. Możesz wybrać coś z ulubionej gamy barw Twojej pociechy lub postawić na neonowy kolor, dzięki któremu pióro zawsze będzie widoczne w piórniku.

Pióro wieczne dla ośmioklasisty

Dla starszych dzieci, które wkraczają w wiek licealny, idealnie sprawdzi się klasyczne pióro marki Waterman lub Parker. Smukły kształt niektórych modeli sprawia, że przyrząd ten bardzo dobrze leży w dłoni. Co ważne, klasyczne pióro wieczne dla dzieci wcale nie musi być nudne. Dziewczynom na pewno spodobają się modele w barwach różu i fioletu, a chłopakom w odcieniach niebieskiego.

Pióro wieczne dla maturzysty

Dorosłe już dziecko ma swoje wymagania. Dlatego wybierając pióro wieczne dla maturzysty warto postawić na solidną stalówkę i nieco grubszy korpus. Idealnie sprawdzą się tutaj typowe połączenia kolorystyczne: czerni ze złotem lub srebrem. Takie pióro będzie towarzyszyło licealiście przez kolejne lata – na studiach, a może nawet w pierwszej pracy.

Pióro wieczne z grawerem

Pióro wieczne dla dzieci z grawerem to opcja dla tych, którzy chcą nadać kolejnym etapom w życiu dziecka wyjątkowego charakteru. Na większości z nich techniką laserową umieszcza się na przykład imię swojej pociechy. Pióra wieczne sprzedawane są również w zestawach z eleganckim pudełkiem. Do takiego pudełka można dodać blaszkę ze specjalną dedykacją lub życzeniami (na przykład: “Powodzenia na maturze!”). Personalizowany prezent będzie pamiątką na całe życie.

4 Comments

  1. Jeśli chodzi o tego typu prezenty, jak pióra, to zdecydowanie powinniśmy pomyśleć o charakterze dziecka, oraz jego zainteresowaniach. Nie ma nic gorszego niż prezent odłożony do szafki. A takich sama dostawałam mnóstwo 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *