Nie przepłacaj za kuriera

Nie przepłacaj za kuriera

Internetowe sklepy przechodzą prawdziwe oblężenie. Każdego dnia mnóstwo ludzi kupuje różne towary często po okazjonalnych cenach, za które w sklepach stacjonarnych zapłaciłoby się wiele więcej. Problem pojawia się wtedy, gdy cena jest niska a przesyłka nieadekwatna do wartości przesyłki. Co wtedy robić?

Różne firmy, wiele możliwości!

Wiele osób nie kupuje i szuka dalej lub w ogóle nie zamawia towaru drogą elektroniczną, jeśli cena jest wysoka. Nie można się jednak zrażać, ale wystarczy w takiej sytuacji znaleźć sklep, który ma tańszą opcje wysyłki kurierem. Jest kilka podstawowych aspektów, na które zawsze warto zwracać uwagę. To przede wszystkim:

* Dobra komunikacja z kurierem

* Możliwość wybrana dogodnych godzin odbioru paczki

* Czas dostarczenia przesyłki

* Ciekawe opcje gwarantowane w cenie oraz dodatkowe usługi

* Koszty nadania

* Bezpieczeństwo paczki w czasie drogi

Wysyłaj taniej i miej spokojną głowę!

To tylko najważniejsze spawy, ale każdy ma jeszcze swoje wymagania, które również powinien uwzględnić wysyłając paczkę przez firmę kurierską. Dlatego tak ważny jest dobry research rynku, porównanie oferty kilku firm oraz wybór tej, która łączy w sobie wiele możliwości realizacji i niską cenę. Niestety, często te dwa czynniki nie idą w parze, co skutecznie odpycha kolejnych potencjalnych klientów od korzystania z usług konkretnej firmy przewozowej. Zbyt drogo lub niezbyt miła obsługa, albo nieodpowiednie godziny odbioru paczki – takie historie to codzienność. Na szczęście są miejsca, gdzie sytuacja jest znacznie lepsza. Z oferty tej firmy kurierskiej korzysta już mnóstwo osób w całej Polsce. Działają prężnie, mają ciekawą i zróżnicowana ofertę i co ważne, zawsze można liczyć na sezonowe zniżki i opłacalne, dodatkowe usługi. Najtańszy kurier? Tylko w InPoście!

Oczekiwane obniżki cenowe

W InPoście zawsze dużo się dzieje, co można śledzić na stronie internetowej firmy. Dodatkowe usługi i zniżki, które zadowalają potrzeby każdego klienta oraz bardzo dobra obsługa to klucz do zyskiwania sobie nowych odbiorców. Tym razem pojawiła się oferta nie do odrzucenia, czyli nowy cennik z mocno obiecującymi stawkami. Wielkie cięcie cen przed okresem świątecznym to nie lada gratka dla osób, które wysyłają paczki i chcą to robić tanio oraz z przyjemnością. 3. złote taniej na podstawowej przesyłce to ciekawa propozycja, szczególnie gdy w innej formie zapłacimy 15 zł lub więcej, a tutaj tylko 11,99 zł. Oczywiście topnieją też ceny wysyłki paczek o innych gabarytach, o czym można poczytać na stronie InPostu.

Kto skorzysta?

Zyskują klienci wysyłający paczki przez paczkomaty cieszące się wzrastającą wciąż popularnością wśród młodszych i starszych klientów. Transakcji można dokonać oczywiście przez Managera paczek – prosto, szybko i tanio!

Druga opcja tańszej wysyłki wiąże się z zamówieniem kuriera z firmy InPost. Oprócz niskiej ceny zyskuje się pewność, że paczka dotrze nieuszkodzona i możliwie jak najszybciej pod wskazany adres. Co ważne, nie trzeba podpisywać umowy świadczenia usług kurierskich – czyli zero zbędnych formalności.

Dobra firma, która dba o klienta, nie pozwoli sobie na jakiekolwiek uchybienia ze swojej strony. Zadba przede wszystkim o terminowość oraz szeroki wachlarz usług oraz miłą obsługę. Dobrze, że są takie miejsca, gdzie to wszystko jest realne i to za niewielką opłatą.

5 Comments

Dodaj komentarz