Niezobowiązujący biżuteryjny prezent dla kobiety – jaki rodzaj biżuterii wybrać i na co zwracać uwagę

Niezobowiązujący biżuteryjny prezent dla kobiety – jaki rodzaj biżuterii wybrać i na co zwracać uwagę

Poszukujesz dobrze trafionego prezentu, stosunkowo uniwersalnego, niezbyt zobowiązującego, na mniej lub bardziej formalne okazje? Chcesz, aby był dobrej jakości i był na lata? Sprawdź, jaki rodzaj biżuterii polecamy i o czym warto pamiętać, decydując się na jej zakup.

Czy biżuteryjny prezent to dobry pomysł?

Jednym z największych prezentowych dylematów, jest jego trafność i dopasowanie do okazji, na którą ma zostać wręczony. Biżuteria, to bardzo dobry wybór na prezent. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy trzeba wyjątkowo dobrze i starannie przemyśleć jej zakup. Biżuteryjny prezent dla kobiety na wczesnym etapie związku, prezent na pożegnanie koleżanki z pracy, czy imieniny sąsiadki, to okazje, na które zdecydowanie należy wręczyć przemyślany prezent, oddający intencje jakie chcemy przekazać i chroniący obie strony przed zakłopotaniem.

Bransoletka celebrytka – zawsze udany prezent!

Jako prezent na różnorodne okazje, łatwo dopasowujący się do nich, rekomendujemy biżuterię, którą jest złota bransoletka celebrytka. Ma ona kilka wyjątkowych cech, które sprawiają, że w pełni sprosta temu zadaniu. Obdarowana nie musi mieć przekłutych uszu, my nie musimy znać rozmiaru pierścionka ani dopytywać, jakiej długości lubi naszyjniki. Większość bransoletek celebrytek posiada przedłużkę, za pomocą której w łatwy sposób dopasujemy ją do nadgarstka. Z łatwością w ich dopasowaniu i przy konieczności skrócenia lub przedłużenia pomoże jubiler lub złotnik. Bardzo wygodne są modele bransoletek celebrytek na sznurku, które w perfekcyjny sposób dopasują się do każdego, nawet najwęższego i najszerszego nadgarstka.

Różnorodność modeli i symboli

Wszelkiego rodzaju celebrytki charakteryzuje mnogość wzorów i symboli w jakich możemy wręcz przebierać. Różnorodność wyboru pozwala nam to przekazać dokładnie nasze myśli i uczucia. Możemy ofiarować talizman na lata, wybierając ważne dla tej osoby lub nas samych symbole. Ręka Fatimy chroniąca przed złym okiem, koniczyna na szczęście, drzewo życia, znak nieskończoności, skrzydło anioła, księżyc, gwiazda czy też karma, bądź liść, to popularne i często spotykane symbole w jubilerskim wzornictwie.

Celebrytka ze złota czy srebra – jak wybrać najlepszą?

Wybór kruszcu, z którego jest wykonana, ma bezpośredni wpływ na jakość i trwałość biżuterii. Rekomendujemy wybór złotych bransoletek celebrytek w próbie 585, zarówno w modelach klasycznych i sznurkowych. Biżuterię wykonaną w próbie złota 585 charakteryzuje wyższa jakość i trwałość niż tę wykonaną z prób takich jak 333, 375 i 750. Są one bardziej podatne na zerwanie – głównie próby 333 i 375, lub mało odporne na zarysowania – próba 750, do tego stosunkowo droższa. Biżuteria próby 585 posiada najlepszy stosunek jakości do ceny, w związku ze swoimi właściwościami, trwałością, większą odpornością na zrywanie, deformacje i uszkodzenia.

Sprawdź złote bransoletki celebrytki z oferty marki Irbis (https://irbis.style/). Dopasuj je do okazji i skorzystaj z pakowania na prezent, aby nadać mu wyjątkowości. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń, aby wspólnie wybrać odpowiedni model.

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *