O nas

Odkryj najlepsze okazje na zakupy internetowe, zarówno w branży mody, zdrowia i techniki. 

Nie zawsze chodzi tylko o cenę, dlatego na łamach naszego bloga – radzimy jak zwracać uwagę na jakość towaru, gdzie „diabeł tkwi w szczegółach” oraz przede wszystkim dzielimy się opiniami na temat danego produktu (zarówno tymi ogólnymi – udostępnianymi przez społeczeństwo internautów oraz własnymi).

Kupując markowe ciuchy w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, zapewnię nie raz daliście się złapać (świadomie lub nie) w pułapki marketingu. Sztuczne zawyżanie cen, ceny psychologiczne – to tylko niektóre z nich. Z nami przekonacie się jak eksperci sprzedaży działają na psychologię klientów, oraz jak podejmować decyzje zakupowe świadomie i bez nacisku z zewnątrz.

Kochamy tanie kupowanie – jak każdy, lubimy oszczędzać aby móc kupić więcej. Dlatego z chęcią podzielimy się z wami naszymi okazjami, rabatami, oraz kodami zniżkowymi na zakupy w sieci. Z racji naszej współpracy z wieloma sklepami, portalami oraz blogami posiadamy dostęp do unikalnych zniżek – których nie otrzymacie nigdzie indziej!

Puszczamyztorbami.pl to również blog o tym co jest na bieżąco w trendach, co oferują projektanci mody oraz designerzy. Publikujemy artykuły poradnikowe z inspiracjami na outfity damskie oraz męskie. Chętnie prezentujemy przykładowe stylizacje z produktami jakie mieliśmy przyjemność recenzować. Zapraszamy zatem do lektur, nowe okazje zakupowe czekają na odkrycie!

zakupy internetowe anglia

pozdrawiamy,
Redaktor Michalina Wypych