Oczyszczacz AirDog X5

Oczyszczacz AirDog X5

Nie od dziś wiadomo, że żyjemy w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku – i to nie tylko w dużych miastach, ale także na wsiach, jakoś powietrza ma wiele do życzenia. Smog, pyły i inne zanieczyszczenia negatywnie wpływają nie tylko na nasze samopoczucie, ale przede wszystkim zdrowie.

Światowa Organizacja Zdrowia przestrzega i apeluje, aby zminimalizować ilość czasu, jaką przebywamy w zanieczyszczonym środowisku. Jednak, jak się okazuje wcale nie jest to takie proste. Człowiek najwięcej czasu spędza w domu lub w pracy i w tych dwóch przypadkach okazuje się, że możemy, a nawet musimy poprawić jakość powietrza. Do tego idealnie służy oczyszczacz powietrza, który filtruje powietrze w danym pomieszczeniu. Dzięki filtrom, które posiada oczyszczacz, możemy zwiększyć jakość powietrza, a dzięki temu poprawić jakość życia, czy pracy.

Model AirDog x5

W mieszkaniu czy domu nawet po generalnych porządkach, nigdy nie uda się nam usunąć wszystkich roztoczy, baterii, pyłów, czy alergenów. Z pomocą posłuży nam oczyszczacz powietrza Airdog X5, dostępny na www.decofire.pl. Jest to urządzenie innowacyjne i bardzo ekonomiczne, a przy tym skuteczne. Pamiętajmy, że kupując oczyszczacz powietrza musimy jego „moc” dostosować do wielkości pomieszczenia, w jakim będzie pracował. Oczyszczacz Airdog X5 przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 38 m2. Pasować zatem będzie i do salonu i kawalerki. Pamiętajmy, żeby oczyszczacz spełniał swoją funkcję musi pracować, w pomieszczeniu, w którym najczęściej przebywamy. Oczyszczacz Airdog X5 ma wbudowane kółka, dzięki czemu w łatwy sposób możesz przenieść go z salonu do sypialni. Odnośnie sypialni, warto wspomnieć, że ten model posiada tryb nocny (natężenie dźwięku to 21 Db), jest więc bardzo cichy. Szczególnie jest to ważna cecha, jeśli urządzenia pracuje w pokoju dzieci.

Czyste powietrze w domu jest niezwykle ważne nie tylko dla nas samych, ale jeśli w domu są dzieci, to chcemy zapewnić im zdrowe dzieciństwo. Oczyszczacz Airdog X5 sprawdza się także jeśli w domu są alergicy – lepsza jakość powietrza to wybawienie dla osób zmagających się z alergią na kurz, roztocze, czy sierść.

Rozwiązanie również do pracy

Bardzo dużo czasu spędzamy także w pracy, można powiedzieć, że większą część dnia – w biurach, na halach, magazynach, w zakładach produkcyjnych. Tutaj także można zadbać o to , aby powietrze, którym oddychamy było czyste. Bardzo przydatną funkcją w zakładach pracy, które korzystają z oczyszczacza powietrza, jest filtr wielokrotnego użytku. Jest to zdecydowanie ekonomiczne rozwiązanie – i taki właśnie filtr posiada oczyszczacz AIRDOG X5. Wystarczy umyć kasetę filtrującą (ręcznie lub w zmywarce) i możesz cieszyć się znakomitą jakością powietrza w miejscu pracy. Takie rozwiązanie sprawia, że oczyszczacz bardzo szybko się zwróci – koszty wymiany filtrów w klasycznych oczyszczaczach są bardzo wysokie.

Warto zainwestować w zdrowie i czyste powietrze, którym oddychamy. Technologie dostępne na rynku, w łatwy sposób umożliwiają nam poprawę jakości życia.

6 Comments

Dodaj komentarz