Odzież dziecięca – dlaczego warto kupować online

Odzież dziecięca – dlaczego warto kupować online

Jedną z głównych zalet zakupów online jest przede wszystkim oszczędność czasu. Nie musimy wychodzić z domu, aby zrobić zakupy spożywcze, odzieżowe dla siebie, czy dziecka. Jest to wielkie udogodnienie, szczególnie w tych zabieganych czasach. Jeśli jest ktoś jeszcze, kto woli zakupy stacjonarne, to dziś postaram przybliżyć Wam moje spojrzenie na zakupy i dlaczego wolę robić je z domu.

Oszczędzamy czas

Co do tego chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości. Kiedy byłam jeszcze nastolatką, uwielbiałam odwiedzać galerie handlowe- spędzałam tam mnóstwo czasu. Dziś jako mama nie mogę sobie na to pozwolić, powiem więcej, szkoda mi czasu na takie wypady. Wole spędzić popołudnie z dzieckiem, niż chodzić od sklepu do sklepu w poszukiwaniu ubranek. Teraz staram się odwiedzać sklepy odzieżowe dla dzieci tylko w sieci.

Zakupy online – atrakcyjne cenowo

Praktycznie za każdym razem przekonuje się o tym, że ubrania dziecięce bardziej opłaca kupować się w sieci, niż stacjonarnie. Ceny są zdecydowanie niższe niż w przypadku sklepów stacjonarnych, myślę, że wiąże się to przede wszystkim z kosztami utrzymania tego typu biznesów. Co ciekawe w sieci co chwilę organizowane są rożne promocję, czy wyprzedaże, dlatego ubrania dziecięce kupuje często za przysłowiowe gorsze. Warto wspomnieć tutaj także o darmowej wysyłce. Coraz więcej sklepów online decyduje się na ten krok, aby przyciągnąć klientów. Pieniądze, które wydałabym na paliwo, czy dodatkowe atrakcje w centrum handlowym, mogę przeznaczyć na coś zupełnie innego.

Opinia innych klientów

To jest coś co uwielbiam. Właśnie dzięki e-handlowi mogę poznać opinię innych rodziców, na temat danego produktu. Bardzo szybko mogę dowiedzieć się, czy ta sukienka dziewczęca spełnia oczekiwania innych klientów. To bardzo ułatwia wybór. Handel stacjonarny już takiej możliwości nie daje.

Odwieczny problem z rozmiarami

W przypadku odzieży dla kobiet, czy mężczyzn, problem z rozmiarami i fasonami jest dość spory, wiem to z własnego doświadczenia. Kupuje dużo, ale sporo tez potem zwracam. Ale w przypadku odzieży dziecięcej sprawa jest prostsza. Dajmy na to taki butik odzieżowy online, w którym zazwyczaj robię zakupy ma stałą rozmiarówkę. Mam wówczas pewność, że jak kupię ubrania dla chłopców, czy tez ubrania dla dziewczynek na rozmiar 98, to będzie to faktycznie taki rozmiar . Bardzo rzadko oddaję coś z powodu błędnie dobranego rozmiaru.

Mam nadzieje,że choć trochę przekonałam zwolenników zakupów stacjonarnych do zakupów online, przynajmniej jeśli chodzi o sklepy odzieżowe dla dzieci.


Artykuł pomógł nam przygotować internetowy sklep odzieżowy dla dzieci i młodzieży – e-madziasklep.pl

1 Comment

Dodaj komentarz