Oszałamiający wygląd włosów bez wizyty u fryzjera

Oszałamiający wygląd włosów bez wizyty u fryzjera

Włosy mają ogromny wpływ na ogólny wygląd, a co za tym idzie również samopoczucie i pewność siebie kobiety. Nie wszystkie panie są w pełni zadowolone ze stanu, a także koloru swoich włosów. Zazwyczaj kończy się to nieudanym farbowaniem lub cięciem, którego da się uniknąć.

Jasny blond można uzyskać również w bezpieczny sposób osiągając takie same, a nawet lepsze efekty. Wszystko to jest dostępne dzięki sattva henna jasny blond. Henny cieszą się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem i nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ oferują ogromne spektrum możliwości. Poza szansą posiadania włosów jasny blond otrzymuje się również wzmocnienie pasm na całej długości. Jest to bardzo istotne, gdyż standardowe farby niszczą włosy sprawiając, że te zaczynają się rozdwajać i łamać. Do zalet sattva jasny blond zaliczyć można również fakt, iż po jej użyciu włosy stają się zabezpieczone przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych bądź uszkodzeń mechanicznych. Jasny blond włosy wyglądają rewelacyjnie, są elastyczne i lśniące, a kobieta zyskuje pewność siebie. Zawarte w mieszance składniki docierają do głębi pasm gdzie odbudowują je i odżywiają. Jest to również świetny sposób na zwiększenie nawilżenia naszych włosów.

 

Koloryzacja włosów w domowych warunkach – bezpieczna i efektywna

Farba do włosów jasny blond nie została stworzona wyłącznie do zmiany koloru. W zakresie jej funkcji znaleźć można także wzmocnienie i pogrubienie pasm. Efektem są włosy pełne objętości, które łatwo rozczesuje się oraz pielęgnuje. Stosując wariant blondu jasnego, a także innych produktów tej kategorii nie trzeba przejmować się wypadaniem włosów. Cebulki są odżywione co hamuje ten proces, a kobiety wreszcie nie muszą martwić się traconymi garściami włosów. Zaletą, która najbardziej skłania do zakupu jest w pełni bezpieczny i naturalny skład, dzięki czemu może być stosowany nawet u osób z podrażnieniami skóry głowy czy przez kobiety w ciąży. Ziołowa mieszanka pomaga zmagać się z różnymi problemami skórnymi. Przed użyciem produktu niezbędne jest zastosowanie oczyszczającego szampony, natomiast po samej koloryzacji zaleca się unikania mycia głowy do 48h, ponieważ kolor podlega utlenianiu. Henna nie jest testowana na zwierzętach i jest w pełni ekologiczna. Pozwala na uzyskanie efektu także na siwych włosach. W razie chęci pogłębienia rezultatu wystarczy ponownie nałożyć preparat.

3 Comments

Dodaj komentarz