Personalizowany kubek dla mamy – hit czy kit?

Personalizowany kubek dla mamy – hit czy kit?

Chyba każdy z nas przechodził w życiu mniej lub bardziej intensywny etap miłości do… kubków. Kubków kupowanych każdemu na wszystkie możliwe okazje. Jako młodzi ludzie często wybieramy ten prezent, bo jest stosunkowo niedrogi, a do tego użyteczny i piękny. W dorosłości również zdarza nam się decydować na ten uniwersalny upominek – zadbajmy więc, by był spersonalizowany, co zapewni mu wyjątkowość. Czy dobrym pomysłem jest prezent w postaci personalizowanego kubka dla mamy?

Jeśli kubek kojarzy Ci się z prezentem wybranym i kupionym bez większego zaangażowania, z pewnością nie znasz jeszcze wyjątkowych kubków personalizowanych. To nie tylko przydatne naczynie do picia ulubionego napoju, ale także wyraz zaangażowania w stworzenie projektu i chęci podarowania mamie czegoś niepowtarzalnego. Personalizowane kubki są więc coraz częściej wybieranym prezentem od dzieci, które chcą wyrazić miłość i szacunek wobec mamy. 

Personalizowany kubek dla mamy z osobistymi akcentami 

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że personalizowany kubek dla mamy to banał i nuda, jednak takie myślenie jest mylne. Personalizacja kubka to szansa na wyrażenie indywidualności, a także podkreślenie ważnej roli, jaką obdarowana osoba odgrywa w naszym życiu. Każdy z nas jest inny i ma swoje upodobania, dlatego personalizacja kubka to idealna okazja, aby przygotować i wręczyć prezent nie tylko praktyczny, ale również bardzo osobisty. 

Na personalizowanym kubku dla mamy możesz umieścić Wasze wspólne zdjęcie, wzruszający cytat czy po prostu uroczy napis, który będzie towarzyszył mamie każdego dnia. 

Nie musisz jednak decydować się wyłącznie na wyciskające łzy słowa i zdjęcia – jeśli macie ze swoją mamą podobne poczucie humoru i często razem żartujecie, na personalizowanym kubku możesz umieścić wspomnienie którejś z zabawnych sytuacji albo powiedzonko, którego nikt poza Wami nie zna, a które Was rozśmiesza do łez. 

Jak przygotować kubek dla mamy?

Personalizowany kubek możesz zamówić przez Internet. Warto wybrać sprawdzonego sprzedawcę – wiele osób korzysta z Empik Foto, chwaląc nie tylko jakość gotowych gadżetów ze zdjęciami, ale też intuicyjny edytor. 

W tego typu edytorze po prostu wybierasz produkt, który chcesz spersonalizować – czyli konkretny rodzaj i kolor kubka. Możesz skorzystać z jakiegoś szablonu lub stworzyć projekt samodzielnie, dodając Wasze zdjęcie lub zdjęcia, tekst, ozdobne elementy. Pobaw się trochę i zobacz, który projekt najbardziej Ci się spodoba. 

A może zdecydujesz się na dwa identyczne kubki – dla mamy i dla siebie? 

Jak widzisz – kubek nie musi być kolejnym nudnym gadżetem. Wystarczy odrobina zaangażowania, by stał się wyjątkowym prezentem, który codziennie będzie wywoływał uśmiech na twarzy mamy. A jeśli chcesz podarować mamie coś więcej, dołącz do kubka jej ulubioną herbatę, zioła do zaparzania lub dobre ziarna kawy. Do tego obłędnie pachnąca świeca sojowa, dobra książka – i upominek gotowy. W ten sposób podarujesz mamie nie tylko rzeczy, ale przede wszystkim przypomnisz jej, że powinna znaleźć każdego dnia chwilę tylko dla siebie. 

 


Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Dodaj komentarz