Poszukiwania prezentu – problem czy przyjemność?

Poszukiwania prezentu – problem czy przyjemność?

Są takie dni w roku, jak Gwiazdka, Walentynki, Zajączek, Dzień Mamy, Dzień Taty, które mogą spędzać sen z powiek pod pewnym, bardzo ważnym względem – mianowicie – poszukiwanie prezentu. Do wyżej wymienionych świąt dodajmy jeszcze urodziny i imieniny, ważne rocznice i okazuje się, że średnio co 2-3 miesiące musimy szukać dla kogoś prezentu. Nie było by w tym nic trudnego, bo przecież każdy z nas lubi obdarowywać ukochane osoby i sprawiać im radość. Jednak obecnie bardzo trudno jest trafić z prezentem nawet dla bardzo bliskiej osoby.

Ciężki wybór

Czasy, w których przyszło nam żyć, niosą ze sobą mnóstwo udogodnień – żyje się nam lepiej, wygodniej niż np. 20 lat temu. Ogólnie społeczeństwo jest bogatsze. Teraz możemy sami sobie kupić zegarek, ulubiony perfum, wymarzoną grę komputerową – stać nas – nie musimy czekać do urodzin czy Bożego Narodzenia, aby otrzymać coś ekstra. Mamy przede wszystkim nieograniczony dostęp do wszelkiego rodzaju towarów, zupełnie inaczej niż 20-30 lat temu. Coraz częściej, ja sama łapię się na tym, że przed wyborem prezentu dla bliskiej osoby, kompletnie nie wiem co jej podarować. O ile łatwiej idzie mi z w kategorii typu prezenty dla niej, tak prezenty dla niego to kompletna porażka.

Mężczyzna zawsze wszystko ma

Zarówno moi bracia, jak i mój tato, czy chłopak ciągle powtarzają – niczego nie kupuj, wszystko mam, niczego nie potrzebuje. A ja opadam z sił. Głowa pusta, a chciałabym choć raz podarować prezent marzeń. Na szczęście z pomocą przyszedł niezawodny internet.

Prezenty w formie przeżyć

Prezenty w formie przeżyć to doskonała alternatywa dla klasycznych, ale niepraktycznych podarków. Taki prezent, który bliska osoba zapamięta do końca życia to jest strzał w dziesiątkę! Możliwości jest wiele – w zależności od wieku osoby, która będzie obdarowana, czy miejsca zamieszkania. Dla mojego taty na 60 urodziny wybrałam coś ekstra, ale adekwatnie do wieku i zainteresowań. Skok na bungee mógłby się źle skończyć, tym bardziej, że tato ma problemy z sercem, ale już lot awionetką to było właśnie to, czego szukałam. Lot odbył się z wykwalifikowanym pilotem, a tato z tego dnia ma mnóstwo zdjęć i pięknych wspomnień. Zbliża się 10 rocznica ślubu mojego brata i mam już wstępnie dla nich pomysł na prezent – myślę o jakiejś kolacji dla dwojga lub masażu.

Prezent marzeń

Zarówno prezenty dla niej , jak i prezenty dla niego potrafią spędzać sen z powiek, dlatego warto wybrać taki, który zapadnie na długo w pamięci obdarowanego. Wybierajmy z sercem, a może okaże się, że to był właśnie prezent marzeń.

Tekst przygotowany na podstawie oferty: https://prezentmarzen.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *