PREZENT NA URODZINY – JAK WYBRAĆ NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI DLA SOLENIZANTA?

PREZENT NA URODZINY – JAK WYBRAĆ NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI DLA SOLENIZANTA?

Co roku to samo – kumpel lub przyjaciółka zaprasza Cię na imprezę urodzinową, a Ty jak zawsze zostawiłeś lub zostawiłaś wybór prezentu na ostatnią chwilę! Nie masz pojęcia, na co się zdecydować i masz wrażenie, że solenizant ma już dosłownie wszystko? Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma propozycjami, które prezentujemy poniżej. Być może warto zdecydować się czasem na coś bardziej szalonego, zaskoczyć bliską osobę i spróbować wprowadzić do jej życia nieco nowości? By dowiedzieć się, jaki prezent może coś takiego uczynić, przeczytaj poniższy artykuł. Serdecznie zapraszamy do lektury już teraz!

 

Prezent na urodziny dla niej

Wybierając prezent na urodziny dla niej (koleżanki, dziewczyny, żony, matki, siostry, córki lub kuzynki) warto postawić na coś sprawdzonego. W nawale codziennych obowiązków niekiedy trudno znaleźć chwile dla siebie, a o właściwej pielęgnacji ciała można właściwie zapomnieć, co jest utrapieniem wielu kobiet. Każda przecież chce być piękna i mieć jędrną skórę, ale nie zawsze ma czas na odpowiednie zabiegi. Dlatego też dobrym pomysłem na prezent na urodziny dla niej będzie voucher do salonu masażu albo SPA. Aromatyczny masaż terapeutyczny olejkami pomoże pozbyć się stresu, rozluźnić mięśnie, da ukojenie zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Prezent na urodziny dla niego

Szukając prezentu na urodziny dla niego (kolegi, chłopaka, męża, ojca, brata, syna lub kuzyna) należy zastanowić się, co tak naprawdę lubi. Dla jednych mężczyzn najlepszym prezentem będzie bilet wstępu na tor wyścigowy, dla innych – zorganizowanie wypadu na paintball lub strzelnicę. Na szczęście zarówno możliwość prowadzenia superszybkiego samochodu, jak i postrzelania do celu z policyjnego glocka czy karabinu kałasznikow jest w dzisiejszych czasach na wyciągnięcie ręki. Bilet lub vocher upoważniają do tego typu zabaw w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu (tor wyścigowy, strzelnica). „Odbiór prezentu” odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora, który dba o to, co najważniejsze w tak ekstremalnych zabawach (czyli bezpieczeństwo).

Jak wybrać właściwy prezent?

Prezent na urodziny wcale nie musi mieć formy czegoś materialnego. Równie dobrze – niekiedy nawet lepiej – sprawdzają się wszelkiego rodzaju vouchery i bilety na szkolenia, gry towarzyskie, tory wyścigowe, naukę surfingu lub nurkowania. To oczywiście tylko przykłady, jednak dają pojęcie tego, co chcemy przekazać – prezenty na urodziny powinny przede wszystkim dawać radość, by do dobrych wspomnień można było jeszcze wracać przez całe lata.

6 Comments

  1. Fajne pomysły na prezent. Ja zastanawiam się nad wyborem prezentu dla siebie – takie zadanie dostałam od mojego mężczyzny 🙂 .
    Niedawno rozważałam uatrakcyjnienie mojej garderoby zgodnie ze wskazówkami blogerki ze strony http://www.Diana-Sport.pl. Ciekawa jestem waszego zdania na temat jej porad? 🙂

  2. Prezent zawsze stanowi trudną sprawę, dlatego uważam że dobrym pomysłami są karty podarunkowe 50 / 100 /200 zł. Solenizant zawsze może sam wybrać sobie prezent w zależności od kwoty na karcie 🙂

  3. Szczególnie problematyczne są okrągłe urodziny. Taki prezent na 50 dla mężczyzny generuje sporo problemów, bo nie wiadomo, czy bardziej kupić coś tradycyjnego (elegancki skórzany portfel, dobry alkohol, perfumy) czy raczej coś bardziej szalonego i nietypowego, jak skok ze spadochronem czy voucher na jazdę Ferrari po torze? Ciężka sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *