Uwielbiam być damą. To dla mnie ideał kobiety pięknej, mądrej i szykownej. Damie wiele rzeczy wolno i kilku nie wypada. I jeszcze dama musi mieć super gustowne dodatki, które uwydatniają jej seksapil. Dla mnie niekwestionowaną królową dodatków jest torebka, każda dama musi więc taką mieć. Najbardziej kocham torebki skórzane z Włoch, bo są cudownie kobiece i zmysłowe. Znalazłam świetną stronę z takimi właśnie torebkami, więc pokażę Wam na kilku przykładach co dokładnie mam na myśli.
Moc kolorów
Przede wszystkim urzekła mnie na tej stronie różnorodność fasonów i feeria kolorów, więc każda dama znajdzie tu dla siebie zarówno maleńką kopertówkę jak np. CONSTANZA jak i shopperkę taką jak ekskluzywna biała AMANDA, a naprawdę duży wybór kolorów tych cudnych torebek ujął moje kobiece serce Tutaj faktycznie każda z nas wyszuka torebkę która sprosta wymaganiom i oczekiwaniom damy. Jestem oszołomiona i zachwycona tak ogromnym wyborem i możliwościami!
Coś dla każdej z nas
Tak naprawdę nie ma znaczenia czy lubisz styl sportowy czy klasyczny i elegancki, bowiem propozycje torebek na Rinko jest na miarę oczekiwań każdej z nas. Tu właśnie znalazłam przepiękną malutką listonoszkę z perełkami a’la GUCCI BEE. Zakochałam się w niej! Uszyta jest z prawdziwej skóry w kolorze metalicznym – srebrnym, dodatkowo wyszyta perełkami, a jej największym atutem motyw pszczoły, tak charakterystyczny dla marki GUCCI. Niesamowicie szykowna,tak kobieca i zgrabna, że nie sposób jej nie zauważyć. Jak dla mnie absolutny must have każdej damy. Jeśli bardziej cenisz torebki pojemne, sprawdź chociażby szarą shopperkę A4 SB546G firmy LaBomba. Naprawdę jest pojemna, a przy tym niesamowicie stylowa i ogromnie kobieca. Jak dla mnie bardzo szykowna, a jej kolor dodaje jej lekkości. Klasa sama w sobie.
Markowe piękno
Kolejnym pięknym odkryciem są torebki Michael Kors które mogę tu kupić. Marki żadnej kobiecie nie muszę przedstawiać. Odnalazłam tu w świetnej cenie długo poszukiwany różowy kuferek (30T8GN4M2L) ale i również moją wyśnioną brązową Lillie (30F8G0LF2N). Śniłam o niej od dawna, ale nie mogłam jej kupić w rozsądnej cenie, a tu jest i ta cena…. Odżyły moje emocje gdy ją zobaczyłam, w tym przecudnym karmelowym kolorze, z motywem wężowej skóry na przodzie. Jest spełnieniem moich marzeń o najpiękniejszej torebce świata.
I jeszcze coś Wam powiem. Na Rinko jest też „moja” torebka, marki FURLA. To Mughetto (977223) – mała, zgrabna i tak kobieca, że wystarczy za wszystkie inne dodatki. Oczywiście skórzana, w przepięknym czerwonym kolorze. Motyw kwiatu na froncie dodaje jej ogromnej klasy i szyku, z czego przecież znana jest ta marka na całym świecie.
Wszystko tu jest moim spełnieniem marzeń jako kobiety eleganckiej. Sprawdźcie same jak modnie i markowo może tu ubrać się dama.
Ostatnio wolę plecaki damskie. To pewnie kwestia wygody.
Piękne torebki. Przejrzałam ofertę tego sklepu i najbardziej podoba mi się torba czarna ze skóry naturalnej idealne do pracy i na uczelnię. Szkoda tylko ze cena nie rozpieszcza.
Podobają mi się szczególnie te w kwiatowe wzory. Jestem ciekawa jak wygląda jakość tych torebek damskich. Czy ktoś testował je powyżej 0,6 roku?
Mam jeden fason u siebie, użytkuję od 2 tygodni i póki co zero zarzutów do jakości torebki.
Uwielbiam ten sklep, chyba jedyny w internecie ktory ma tak bogaty wybór asortymentu.
Podoba mi się torebka butelkowa zieleń jest idealna na jesień
Rinko to rzeczywiście fajna marka. Ale ja tym razem zastanawiam się jaka torba do pracy będzie najlepsza dla mojego mężczyzny , czy możecie mi polecić sprawdzony sklep ze skórzanymi torbami meskimi?
Ewa, jeśli mieszkasz w Szczecinie to powinnaś przejść się na nowy Turzyn, aleja Bohaterów Warszawy 40, tam jest sklep Belveder, w mojej opinii – polecam. Galanterię skórzaną mają naprawdę SUPER! Dodatkowo dają dożywotnią gwarancją na swoje wyroby skórzane.