Speakingo: Kurs języka angielskiego online który nauczył mnie mówić!

Speakingo: Kurs języka angielskiego online który nauczył mnie mówić!

Niedawno dostałam świetną propozycję pracy. Zawsze marzyłam aby móc pracować w firmie, która daje możliwości rozwoju i inwestuje w pracowników. I wreszcie się udało! Jeśli przejdę przez testy językowe. Dziś angielski to podstawa, a mój poziom był delikatnie ujmując – słaby. Z pomocą przyszedł mi niezawodny Internet i fantastyczny kurs angielskiego, który przeprowadziłam online, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Ofertę znalazłam na stronie speakingo.com. Zapisałam się na szybki kurs języka angielskiego i efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Oto dlaczego warto skorzystać własnie z tego z kursu.

Sprawdzone metody

Do odświeżenia angielskiego potrzebowałam zacząć mówić po angielsku i rozumieć go. Nie miałam czasu żeby wkuwać regułki. Potrzebowałam przypomnieć sobie angielski, nabrać odwagi i swobody posługiwania się językiem. I właśnie ten kurs angielskiego sprawdził się idealnie. Kurs opiera się na sprawdzonej metodzie bezpośredniości czyli po prostu rozmowy. To doskonały, sprawdzony pomysł na naukę języka obcego. Pomaga oswoić się z językiem i akcentem. Przecież dziecka nie uczymy reguł gramatycznych, a mówimy do niego. I tak właśnie przeprowadzany jest kurs angielskiego przez SPEAKINGO. Rozmowa jest podstawową formą komunikacji, więc kurs wykorzystuje nasze naturalne zdolności edukacyjne, dając wymierne korzyści. Nauka polega na rozmawianiu całymi zdaniami z komputerem lub telefonem. Urządzenie głosem native speakera zadawało mi pytania i analizowało odpowiedzi, kontrolując poprawność. To inteligentny system i intuicyjny kontakt. Dlatego od początku nie miałam problemów z wyduszeniem z siebie czegokolwiek po angielsku. Nie było presji czasu, mój wgrany w komórkę native speaker cierpliwie czekał na wypowiedź. Całkowicie bezstresowo i wygodnie. Nikt nie pytał mnie o gramatykę. Przypomniałam sobie wszystko właśnie poprzez rozmowę i słuchanie zdań native speakera.

Praktyczny materiał dydaktyczny

Oprócz naturalnej metody nauki przez rozmowę SPEAKINGO to także idealnie wybrany materiał do nauki. Kurs ze SPEAKINGO bazuje na liście 2000 najczęściej używanych i popularnych na co dzień słów i zwrotów. Ich lista została sporządzona przez twórców kursu na bazie przeprowadzonych statystyk. To najczęściej używane zwroty, bez których nie ma konwersacji po angielsku. Kurs to także inteligentny system, który zapamiętał moje postępy i wiedział, które słówka mam opanowane, a które muszę jeszcze przećwiczyć. Moduł kursu wykorzystuje w tym celu kolejne lekcje i „haki pamięciowe” czyli pomaga mi w łatwym skojarzeniowym zapamiętywaniu.

Jeśli tak jak ja potrzebujesz szybko odświeżyć swój angielski albo nauczyć się go szybko, wygodnie i bezstresowo, koniecznie zajrzyj na www.speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/. Dzięki nauce ze SPEAKINGO udało mi się odzyskać swobodę i nabrać odwagi w mówieniu po angielsku. I dostałam tę pracę!

4 Comments

  1. Uważam, że takie kursy online to coraz częściej bardziej opłacalnie rozwiązanie niż kursy stacjonarne. Przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu. Pozdrawiam z exams.edu.pl

  2. My mieliśmy podobny projekt u nas z firmie. Pracodawca zainwestował w rozwój umiejętności językowych i teraz mamy bezpłatne kursy przez internet. Generalnie fajna sprawa, tylko trzeba być zmotywowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *