Sportowy zegarek dla mężczyzny – 5 propozycji

Sportowy zegarek dla mężczyzny – 5 propozycji

Wybór zegarka dla mężczyzny to nie zawsze łatwa sprawa, szczególnie gdy ma to być zegarek sportowy, ale jednak łączący w sobie także elementy nawiązujące do stylu casualowego. Aby ułatwić wybór przygotowaliśmy więc listę pięciu ciekawych propozycji, które powinny zaspokoić potrzeby nawet bardzo wymagających gentlemanów. Jak zatem się ona prezentuje? o czym warto pamiętać, gdy wybieramy sobie zegarek o cechach sportowych, który jednak ma również świetnie prezentować się na co dzień?

1. Lee Cooper Originals SS19 – dla tych, co lubią pływać

2. Tommy Hilfiger Sneaker – styl i wygoda w jednym

3. Boss Velocity – elegancja dla wymagających

4. Citizen Radio Controlled – powrót do klasyki

5. Garmin Vivomove HR Premium – prostota w wydaniu idealnym

Lee Cooper Originals SS19 – dla tych, co lubią pływać

Marka Lee Cooper posiada wiele ciekawych modeli dedykowanych sportowcom, jednak seria Originals zasługuje na szczególną wzmiankę. W przypadku modelu SS19 możemy bowiem swobodnie uprawiać sporty wodne, zarówno na powierzchni, jak i w głębinie. Zegarek umożliwia nurkowanie bez akwalungu i jest naprawdę wytrzymały: dopóki ciśnienie wody nie przekroczy wartości 10 ATM, mechanizm nie ulegnie rozszczelnieniu.

Tommy Hilfiger Sneaker – styl i wygoda w jednym

Tommy Hilfiger słynie z minimalistycznego stylu w przypadku odzieży, i tak samo jest również w kwestii zegarków. W ramach modelu Sneaker otrzymujemy prostą, elegancką kopertę z minimalistycznym cyferblatem i ukrytym pod nim mechanizmem kwarcowym. Silikonowy pasek może być dobrą opcją dla alergików, ponieważ nie będzie podrażniał skóry, a także jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Sam zegarek jest również wodoszczelny, więc jeżeli zapomnimy zdjąć go do kąpieli, nic złego się nie stanie.

Boss Velocity – elegancja dla wymagających

Marka Boss dedykowana jest głównie dla panów, którzy lubią mocno podkreślić swój styl. Nie inaczej jest w przypadku zegarka Velocity. Mocna budowa, szeroki pasek i bogata w formie koperta robią monumentalne wrażenie i zdecydowanie przyciągają wzrok. Kauczukowy pasek będzie pewnie leżał na naszym nadgarstku, a dodatkowe wskaźniki na cyferblacie sprawią, że absolutnie nic nam nie umknie. Podobnie, jak w przypadku zegarka od Tommy Hilfiger, w Boss Velocity również możemy wziąć prysznic – wytrzymuje on ciśnienie wody do 5 ATM.

Citizen Radio Controlled – powrót do klasyki

Zegarek dla osób wymagających i lubiących “toporny” styl bransolety oraz koperty. Ten konkretny model wyróżnia się rodzajem zastosowanego mechanizmu, użyto bowiem wersji solarnej zamiast popularniejszej kwarcowej. Jest to również dobra propozycja dla osób lubiących sporty wodne, podobnie jak w przypadku modelu od Lee Cooper. Z Citizenem możemy jednak nie tylko pływać, ale także nurkować z akwalungiem – zegarek zachowa szczelność, jeżeli ciśnienie wody nie przekroczy wartości 20 ATM.

Garmin Vivomove HR Premium – prostota w wydaniu idealnym

Marki Garmin nikomu nie trzeba przedstawiać – od wielu lat szturmuje rynek swoimi propozycjami zegarków zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ten konkretny model nie jest jednak wersją cyfrową, a klasyczną. Szeroka, prosta w wyglądzie tarcza osadzona w stalowej kopercie idealnie komponuje się z eleganckim, dość szerokim paskiem. Jest to wariant dobry dla każdego mężczyzny, który lubi łączyć styl sportowy z casualowym, a nawet delikatnie oficjalnym. Zegarek świetnie sprawdzi się zarówno na treningu, jak i podczas niezobowiązującego meetingu w pracy. W ramach oferty tej marki występują również inne zegarki męskie sportowe na swiss.com.pl.

5 Comments

Dodaj komentarz