Suknie ślubne plus size

Suknie ślubne plus size

Kobiety w nieco większym rozmiarze często mają problem z doborem odzieży, trudno im poczuć się pięknie i kobieco. Stając przed wyborem sukni ślubnej nierzadko są zestresowane i boją się, że nie będą wyglądać tak, jak sobie to wymarzyły. Nic bardziej mylnego.

Suknia ślubna XXL- jak wybrać

Każda panna młoda chce wyglądać tego jednego, szczególnego dnia wyjątkowo i po prostu pięknie. Niestety, rozmiar ma znaczenie, nie każdy salon sukien ślubnych oferuje kreacje dla kobiet w każdym rozmiarze, szczególnie w tych, które odbiegają od “standardowych”. Warto zapoznać się z pewnymi zasadami, którymi panna młoda powinna się kierować wybierając suknię.

Wybierz salon sukien ślubnych.

O ile kupno ubrań przez internet staje się coraz bardziej popularne z powodu atrakcyjnych cen oraz dlatego, że można zrobić to nie wychodząc w ogóle z domu, o tyle jeśli chodzi o suknie ślubne, istnieje duże ryzyko. Bez przymiarki nie ma pewności że dany model kreacji, nawet w odpowiednim rozmiarze pasuje do naszej sylwetki. Należy pamiętać też, że rozmiar rozmiarowi nierówny i może się różnić między poszczególnymi modelami.

Zanim udasz się do wybranego salonu warto też zadzwonić do niego przed taką wizytą i upewnić się, że posiada on w swojej ofercie suknie ślubne w większym rozmiarze.

Wybierz odpowiedni model.

Wiele panien młodych ma wykreowany w głowie obraz tego jak powinna wyglądać w dniu ślubu, jednak nie zawsze jest to obraz zgodny z rzeczywistością. Suknie ślubne należy dobierać przede wszystkim do typu figury. Wbrew pozorom, kobiety plus size nie posiadają jednego typu sylwetki. U pań o bardziej obfitych kształtach najczęściej sprawdzi się suknia w kształcie litery A, wydłuży bowiem sylwetkę i podkreśli talię. Suknie w stylu Empire, które są odcinane pod biustem również pasują

do nieco większych pań, gdyż maskują brzuch. Zaleca się też modele z dekoltem w kształcie litery V, ponieważ wysmukla ramiona i piersi. Optycznemu wyszczupleniu służą też pionowe i skośne cięcia, za to zrezygnować powinno się z falban, dużych ilości ozdób i marszczeń.

Nie bój się przymierzać.

Suknia ślubna ma podkreślać atuty panny młodej oraz maskować wszelkie mankamenty, kobieta ma czuć się swobodnie ale i pięknie. Pozwól sobie na mierzenie kilku różnych modeli, sprawdź w czym jest Ci najwygodniej i najładniej. Na stronie internetowej salonu SuknieBoho znajduje się wiele modeli w większych rozmiarach, spośród których na pewno wybierzesz ten jedyny, a w salonie, z pomocą konsultantek upewnisz się w swoim wyborze.

1 Comment

Dodaj komentarz