Torba czy plecak damski, znajdź swój styl

Torba czy plecak damski, znajdź swój styl

Wybór pomiędzy plecakiem i torebką dotyczy nie tylko naszych upodobań, ale także efektu, jaki chcemy uzyskać. Bardzo często stoimy więc przed wyborem — elegancja czy wygodna. Poznaj najmodniejsze stylizacje i zdecyduj sama czy zestawisz je z torebką czy z plecakiem.

Modne plecaki w miejskich stylu

Jeżeli preferujemy swobodny miejski styl doskonałym uzupełnieniem takich stylizacji, będzie właśnie plecak. Nie oznacza to oczywiście, że musimy wybrać wariant w wersji sportowej lub turystycznej. Dużą popularnością cieszą się modele wykonane z naturalnej skóry licowej, które prezentują się naprawdę elegancko. Jeżeli chcesz zachwycić oryginalnym stylem postaw na wariant z wesoły naszywkami lub z łączonych materiałów. Jak widać, wybór jest naprawdę bardzo dużo i zależy wyłącznie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

torbo plecak
Torbo plecak damski marki OXFORD
plecaki damskie outfity
Fot. Plecaki damskie w stylu vintage

Torebki z pazurem nie tylko na wieczorne wyjścia

Wśród kobiecych stylizacji swoje miejsce znalazły także skórzane torebki z pazurem. Co ciekawe coraz częściej wybierane są one nie tylko na wieczorne wyjścia, ale także do biura. Torebki z pazurem to przede wszystkim modele bogato zdobione zwierzęcym printem. Wśród najbardziej popularnych znajdziemy klasyczne cętki oraz w wersji kolorowej. Torebki z pazurem to także modele z łączonych materiałów. Zdobienie w postaci z lakierowanej skóry bądź koronki nada produktowi zmysłowej tajemniczości.

Torebka czy plecak — co wybrać na co dzień?

Powyższe pytanie zadaje sobie naprawdę wiele kobiet. Torebka damska czy plecak to ciągły wybór między wygodą a elegancją. Na szczęście szeroki wybór produktów powoduje, że możemy znaleźć kompromis w tej kwestii. Na rynku nie brakuje bowiem torebek, które są niezwykle pakowne oraz uzupełnione w liczne kieszonki oraz przegrody. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku plecaków. Wykonane z naturalnej skóry licowej bądź uzupełnione biżuteryjnym zdobieniem prezentują się niezwykle elegancko nawet w zestawieniu z biznesowym dress code. W takim wypadku odpowiedź na pytanie torebka czy plecak wydaje się dużo łatwiejsza.

7 Comments

Dodaj komentarz