Torebki damskie na 2019 rok

Torebki damskie na 2019 rok

Twoja szafa pęka w szwach od nadmiaru torebek, ale i tak, kiedy zobaczysz nowy model, kupujesz go bez zastanowienia? W takim razie koniecznie poznaj najmodniejsze trendy wśród torebek damskich. Wybierz model, który Cię zachwyci lub pozwól się zainspirować.

Klasyczne elegancja zawsze w modzie

W tym sezonie dużą popularnością cieszą klasyczne, eleganckie torebki. Wynika to głównie z potrzeby odetchnięcie od nadmiaru wzorów i zdobień, a co za tym idzie poszukania chwili wytchnienia i stabilizacji. Eleganckie torebki, nawet jeżeli występują w pastelowych barwach, ale pozostają gładkie i tak prezentują się wyjątkowo dobrze. Do wyboru mamy dwa podstawowe modele. Pierwszy to niewielkie kuferki, idealna na koktajlowe przyjęcia lub spotkania rodzinne. W drugim wypadku torebka bez trudu zmieści teczkę formaty A4, a w niektórych przypadkach nawet laptopa.

Wyjątkowa torebka damska patchwork

Model, który zaskoczył wyjątkowym stylem na ostatnich pokazach mody to torebka damska patchwork. Zachwyca ona nie tylko bogatą kolorystyką czy oryginalnym wzornictwem, ale przede wszystkim możliwością łączeniem wielu materiałów. Model ten wyróżnia wzór stylizowany na szachownicę. Każdy kwadrat wygląda tak, jakby był wykonany z wielu skrawków różnych materiałów. Wszystko to powoduje, że torebka patchwork nadaje zupełnie nowe spojrzenie na modę. Zazwyczaj dąży się do ujednolicenia i harmonii, dobierając wszystkie dodatki. Model ten pokazuje, że przypadkowe połączenia kolorów i faktur, również mogą zachwycać. Oczywiście rynek oferuje również torebki bardziej „poukładane”, ale te fasony nie oddają już tego wyjątkowego stylu. Model ten zestawiamy z jeansowymi spodniami i skórzanymi kurtkami, aby podkreślić jej niezwykły charakter.

Wybierz zwierzęcy lub kwiatowy print

torebki 2019 w kwiaty

Torebki damskie na 2019 rok zdobione są zwierzęcym, lub florystycznym printem. W pierwszym wypadku zdobienie w tygrysie cętki nadaje stylizacji pazura. Zwierzęcy print wyróżnia brązowo-beżowa kolorystyka. Możemy również zdecydować się na model w stylu zebry, wtedy model będzie czarno-biały. Należy jednak zwrócić uwagę, że zwierzęce printy wyróżnia nadanie stylizacji pazura, mimo że najchętniej wybierane są w bardzo stonowanej kolorystyce. Florystyczny print ma z kolei rozweselać ilością kolorów. Barwne wzory w duże lub drobne kwiaty bez trudu przywołają obraz beztroskiego odpoczynku na łonie natury. Model ten wyjątkowo dobrze prezentuje się zestawiony ze spódnicami maxi i letnimi kapeluszami.

Połyskujące modele nie tylko na wyjątkowe okazje

torebki 2019

W ostatnim czasie połyskujące modele zdobyły dużą popularność wśród torebek wieczorowych. Aktualnie są coraz częściej wybierane również na co dzień. Połyskujące srebro lub złoto stało się dodatkiem gładkich klasycznym torebek, nadając im niezwykłej elegancji. Motyw ten możemy także spotkać w letnich, plażowych modelach. W ofercie nie zabraknie również mini torebek w odcieniach srebra czy złota, które w niezwykły sposób połyskują w blasku słońca.

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *