Zdjęcia na płótnie. Zobacz jak zmienić zdjęcia w obrazy

Zdjęcia na płótnie. Zobacz jak zmienić zdjęcia w obrazy

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób udekorować ściany swojego mieszkania. Można postawić na malowany ręcznie obraz lub wydrukować ciekawą fotografię i oprawić ją w ramkę. Istnieje alternatywa, która pozwala połączyć te dwa sposoby i wydrukować na płótnie dowolny obraz. Tak przygotowane płótno będzie wyglądało niczym obraz, ale będzie prezentowało dowolnie wybrane przez nas zdjęcie.

Czym są zdjęcia na płótnie?

Zdjęcia drukowane na płótnie, czyli tzw. fotoobrazy to rozwiązanie, które polega na wydrukowaniu własnej fotografii na płótnie. Do tego celu stosowane jest płótno canvas, które zadrukowane i naciągane jest na blejtram, czyli krosno malarskie(ramkę). Tak przygotowany obraz na płótnie może mieć grubość 2 lub 4 cm. Boki obrazu mogą zostać białe lub zadrukowane obrazem. Wszystko zależy od potrzeb i koncepcji zamawiającego.

Najważniejsze zalety rozwiązania

Fotoobrazu będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałaby mieć w swoim domu lub biurze obraz wykonany z własnej fotografii. Zdjęcie wydrukowane na nim będzie z pewnością wiernie oddawało prezentowany obraz. Ponadto fotoobrazy drukowane są przygotowywane w znacznie krótszym czasie niż obrazy malowane ręcznie. Dzięki temu zamawiający ma pewność, co zostanie przedstawione na obrazie oraz w jaki sposób. Dodatkowym atutem, jakim charakteryzują się fotoobrazy jest znacznie niższa cena niż w przypadku obrazów wykonywanych przez artystów malarzy.

Dlaczego warto zdecydować się na fotoobraz?

Fotoobraz warto wybrać, chociażby dlatego, że sprawdzi się w każdym miejscu, ozdoby tego typu jest z pewnością różnorodność dostępnych rozmiarów, które wahają się w przedziale od ok. 30 × 30 cm do obrazów sięgających nawet 150 cm. Większość osób jednak decyduje się na obrazy na płótnie w formie drukowanej ze względu na nowoczesny wygląd oraz możliwość pełnej personalizacji – drukujemy własne zdjęcie w wybranym formacie. Prosta forma i estetyczny wygląd zachęcają do skorzystania z tego rozwiązania, a szybki czas realizacji sprawiają, że może być to także idealnym rozwiązaniem na prezent.

Zamawiaj własne zdjęcia na płótnie na https://www.galeriadruku.com.pl/oferta/fotoobrazy

5 Comments

Dodaj komentarz