Zegarki Lorus – wszystko co powinieneś wiedzieć przed ich zakupem

Zegarki Lorus – wszystko co powinieneś wiedzieć przed ich zakupem

Zegarki Lorus łączą ze sobą nowoczesne wzornictwo i klasyczne rozwiązania. Na rynku dostępnych jest wiele zróżnicowanych modeli zegarków Lorus, przez co niemalże każdy znajdzie model, który przypadnie mu do gustu. Jako że na rynku funkcjonuje wiele różnych kolekcji marki Lorus, zegarki są mocno zróżnicowane, jeśli chodzi o ich projekt. Dlatego warto dowiedzieć się, skąd projektanci zegarków Lorus czerpią inspirację oraz na co zwrócić uwagę wybierając zarówno zegarki Lorus męskie, jak i zegarki Lorus damskie.

Czego nie wiemy o zegarkach Lorus?

Marka Lorus została wprowadzona na rynek europejski w 1982 roku. Należy ona do powszechnie znanej japońskiej firmy produkującej zegarki Seiko Watch Corporation. Podczas tworzenia marki Lorus założenie właścicieli Seiko było takie, żeby stworzyć markę łączącą z jednej strony dostępność cenową dla szerokiego segmentu rynku, a z drugiej strony wykorzystać świeże trendy projektanckie w połączeniu z nowoczesną technologią. Tak powstał Lorus. Zegarek tej firmy będzie dla każdego świetną wizytówką i praktycznym dodatkiem. Zegarek Lorus, przez swoje wysokie walory estetyczne, pasuje także do większości współczesnych stylizacji.

zegarki lorus

Jak wybrać najlepsze zegarki Lorus dla kobiet?

Stając przed wyborem zegarka damskiego Lorus, należy rozważyć, czy szukamy zegarka klasycznego, czy bardziej ekstrawaganckiego z nutą nowoczesnej awangardy. Zaletą klasycznego zegarka Lorus damskiego jest fakt, że pasuje on niemalże do każdej stylizacji. Damskie zegarki Lorus zaprojektowane w stylu klasycznym składają się najczęściej z okrągłej koperty oraz bransolety. W niektórych przypadkach tarcza może być ozdobiona drobnymi kryształkami, a całość jest zwykle przykryta szkiełkiem mineralnym.

Szukając modelu bardziej w stylu nowoczesnym, firma Lorus proponuje kilka alternatyw. Po pierwsze, dla kobiet aktywnych jest linia zegarków sportowych, których niewątpliwą zaletą jest wysoki stopień wodoszczelności (można w nich swobodnie pływać) oraz wygoda podczas uprawiania sportu zapewniona przez silikonowy pasek. Tego typu zegarki Lorus zapewniają ogromny komfort i zarazem walory estetyczne aktywnym kobietom. Innymi modelami zachowanymi w modnej stylistyce są modele z linii Lorus Fashion oraz Classic wyposażone w różowy pasek z naturalnej skóry oraz nieco jaśniejszą także różową tarczę. Jest to rozwiązanie dla kobiet nowoczesnych, ceniących sobie współczesną elegancję. Bez względu na to, czy kobieta preferuje styl klasyczny, sportowy, czy współczesny, zegarki Lorus są znakomitym wyborem, ponieważ mnogość kolekcji i różnorodność stylizacji zegarków pozwala na swobodny wybór najlepszego modelu.

lorus

Jak wybrać najlepsze zegarki Lorus dla panów?

Zegarki męskie Lorus, podobnie jak zegarki Lorus damskie, dostępne są w różnorodnych stylizacjach – przede wszystkim projektowane są w stylu klasycznym oraz nowoczesnym (w tym sportowym). Po pierwsze, zegarek Lorus męski może występować w stylu klasycznym – te zegarki najczęściej wyposażone są w pasek ze skóry naturalnej (czarny lub ciemnobrązowy), okrągłą srebrną kopertę ze stali szlachetnej, oraz dopasowaną kolorystycznie do paska tarczę z cyframi arabskimi. Taki zegarek Lorus jest znakomitym uzupełnieniem zarówno codziennego, jak i formalnego ubioru mężczyzny.

Bardziej nowoczesny projekt zegarka męskiego to linia Lorus Chronograph. Zegarki tej linii wyposażone są także w pasek ze skóry naturalnej i stalową kopertę, ale ich analogowa tarcza jest wyposażona dodatkowo w sub-tarcze, z których jedna służy jako chronograf. Zegarki Lorus projektowane w ramach tej kolekcji są ponadto całkowicie wodoszczelne. Do wyboru mamy także, podobnie jak w przypadku zegarków damskich, zegarki sportowe. Są one wodoszczelne i intrygują swoim niebagatelnym wyglądem. Zegarki sportowe są wyposażone w dodatkowe szkło, które chroni przed obtłuczeniami. Warto podkreślić, że firma Lorus proponuje nawet zegarki z linii Chronograph w wersji sportowej, co jest niezmiernie intrygującym połączeniem. Bez względu na to, jaki model wybierzemy, zegarek Lorus będzie się znakomicie prezentował na nadgarstku każdego mężczyzny.

zegarek meski lorus

Lorus – zegarek dla fanów elegancji

Spośród wielu modeli damskich i męskich produkowanych przez Seiko w ramach marki Lorus, zegarek tej marki jest świetnym i praktycznym rozwiązaniem zarówno dla pań, jak i panów. Warto zaznaczyć, że zarówno w modelach klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych, sercem każdego zegarka jest mechanizm kwarcowy firmy Seiko. Gwarantuje on niezawodne funkcjonowanie zegarka przez długie lata. Zegarki Lorus dostępne są w na stronie Zegarownia.pl.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *