Znamy datę kolejnych Targów Mody Poznań!

Znamy datę kolejnych Targów Mody Poznań!

Dwa tygodnie temu zakończyła się jesienna edycje poznańskiego święta mody, które odbiło się szerokim echem w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Nie zwalniam tempa i oficjalnie zapraszam do spotkania się na wiosennej edycji Targów Mody Poznań, która odbędzie się w dniach 19-20.02.2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie to okazja do wymiany poglądów na temat mody i trendów zakupowych :).

Wśród wystawców ponownie pojawią się producenci i projektanci odzieży damskiej, męskiej, dodatków, obuwia i akcesoriów. Nie zabraknie zwiewnych sukienek, skór, futer, eleganckich spodni, dobrze skrojonych marynarek, klasycznych torebek czy stylowych czółenek. Każdy będzie mógł wyposażyć w pełni swój butik i ubrać klienta od stóp do głów.

Na ekspozycji ponownie pojawi się wyodrębniona strefa EKO, gdzie zgromadzone zostaną marki dla których ekologia to najważniejszy aspekt podczas całego procesu projektowania odzieży, butów i dodatków.

Od kilku lat Targi Mody Poznań mają w sobie także element edukacyjny. Odbywający się od dwóch edycji Kongres Fachowców, ponownie poruszy kwestię mody w takich dziedzinach jak nowoczesne technologie, marketing, e-commerce, druk 3D oraz zrównoważony rozwój. Nie zabraknie warsztatów i seminariów na stoiskach wystawców.

Zapiszcie datę 19-20.02.2020 w kalendarzach i śledźcie na bieżąco przygotowania do kolejnego wydarzenia na naszej stronie internetowej, Facebooku oraz Instagramie.

5 Comments

Dodaj komentarz